OKRADZENI W UK Z WSZYSTKIEGO PRZEZ PAKISTAŃCZYKA

babin

OKRADZENI W UK Z WSZYSTKIEGO PRZEZ PAKISTAŃCZYKA

Postautor: babin » 22 sty 2010, o 00:12

Witam! Na poczatek pragne podziekować wszystkim prawnikom pracujacych w uk jak i w polsce za nie odpowiadanie na moja prosbe pomocy w mojej sprawie!!!!!!!!!!!!!! Mieszkaliśmy wraz z nazeczona i rocznym dzieckiem w Londynie od 4 lat. Pracowałem legalnie ,placiłem podatki, itp- krutko mówiac prawie normalne zycie. W zeszłym roku wylecieliśmy na sylwestra w odwiedziny do polski- po powrocie SZOK!!!- dom zamkniety [zostały wymienione zamki] ,na zewnatrz stoja pozostałosci z tego na co pracowałem 4 lata[ dożo tego nie zostało- mianowicie kilka zabawek dziecka, choinka jeszcze z bombkami i kilka narzedzi] Wywarzyłem pierwsze drzwi, by wejść chociaz na klatke i uchronic dziecko przed zimnem. Zadwonilismy na policje,po kilkunastu minutach przyjechali zaczeli zadawac podstawowe pytania, zadzwonili po własciciela- który o dziwo przyjechał. Zaczoł krecic policjantom, mieszac sie, kłamac w żywe oczy NO I NIC!!! po około godziny sterczenia tam policjanci zawieżli nas jak bezdomnych do jakiegos biura gdzie mieli nam zapewnic jakies miejsce do spania [oczywiscie z tamtad przesłali nas jeszcze do 3 innych, ale mniejsza o to] . Po drodze policjanci nie wytrzymali- normalnie sie z niego śmieli[ z tego co on bredził], stwierdzili, ze jeżeli podamy samodzielnie sprawe do sadu to napewno wygramy. Niestety byliśmy tylko 2-3 dni w londynie, bo w jednym z biur państwo kupiło nam bilety powrotne do polski, zamiast nam pomóc odesłali nas do polski!!!!!!!!!! Coś tu jest chyba nie tak? Zeznałem, ze nie pośiadam żadnych pieniedzy, ani tez oszczedności - powinni nam dac jakiegoś prawnika z urzedu, byśmy mogli wnieść sprawe do sądu!!!! ZŁODZIEJ PAKISTAŃCZYK ZOSTAŁ BEZKARNY!!! urzedy obroniły go przed poniesieniem jakiej kolwiek kary, a my straciliśmy wszystko- poczawszy od najmniejszych przedmiotów z łazienki, poprzez wyposarzenie kuchni, a konczywszy na tv komputerach, sprzetach dj=owskich ,zabawkach, rzeczach, dokumentach i meblach [ jednym słowem wszystko w flacie było nasze] Moje pytanie brzmi gdzie szukac pomocy- od roku pisze do prawników i żaden nie ma zamiaru sie podjąć tej sprawy?

duralexcompl

Re: OKRADZENI W UK Z WSZYSTKIEGO PRZEZ PAKISTAŃCZYKA

Postautor: duralexcompl » 23 sty 2010, o 01:07

Szukać jakiegoś adwokata w anglii, najlepiej polaka bo o dziwo jest ich tam troche. W polsce raczej wam nikt nie pomoże.

kubika

Re: OKRADZENI W UK Z WSZYSTKIEGO PRZEZ PAKISTAŃCZYKA

Postautor: kubika » 20 cze 2011, o 14:58

trudna sytuacja jak dla mnie to wygląda na sytuacje bez wyjścia
czarter jachtów - czarter jachtów
kolonie 2011 - kolonie 2011