Strona 1 z 1

Windykacja Długu w Wielkiej Byrtanii

: 5 paź 2017, o 23:07
autor: vordex
Witam. MAm pewien problem i szukam porady. Pracowałem w Anglii u polskiego pracodawcy przez okres 8 miesięcy. Nie zapłacił mi za ostatnie 2 miesiące pracy. Poszedłem z tym do sądu i długą drogą uzyskałem wyrok, że ma mi oddać 1955 funtów(prawie drugie tyle jest mi winien, ale nie byłem w stanie mu tego udowodnić). Odwołał się do najwyższego sądu, a ten podtrzymał decyzję. Od tamtego czasu jednak nie uregulował swojej należności. Mieszkam w Polsce i obecnie nie mam szans, aby polecieć po raz kolejny do Anglii i załątwiać sprawy z komornikiem, płącić większe kwoty itp. Odezwałem się do kilku firm windykacyjnych, ale albo nie były zainteresowane, albo "wzięły sprawe" i nawet nie odpisują na maila ani nie odbierają od paru miesięcy. Szukam rozwiązania problemu, albo polecenia mi rzetelnej firmy windykacyjnej, która załatwi temat oficjalnie, lub nieoficjalnie(swoimi metodami). Jest mi ktoś w stanie pomóc? Pozdrawiam, Paweł

Re: Windykacja Długu w Wielkiej Byrtanii

: 28 lut 2018, o 13:42
autor: oliw24s
a to tak naprawdę istnieje teraz

_______________________________
http://astranet.info.pl/masz-samochod-do-kasacji/

Re: Windykacja Długu w Wielkiej Byrtanii

: 8 cze 2018, o 08:13
autor: czekoladowy15
Wydaje mi się, że odzyskanie takich pieniędzy może nie być łatwym zadaniem. No ale od czego są specjaliści :) Zapoznaj się z ofertą kancelarii Ultimum: http://www.kancelariaultimatum.pl/. Jest to bardzo skuteczna firma windykacyjna. Zadzwoń do nich, zapytaj - może pomogą Ci w znalezieniu rozwiązania.

Re: Windykacja Długu w Wielkiej Byrtanii

: 10 cze 2018, o 10:19
autor: ciopas

Re: Windykacja Długu w Wielkiej Byrtanii

: 15 cze 2018, o 09:00
autor: kasiama
Ja też polecam kancelarię Ultimatum. Oni działają na terenie całej Unii Europejskiej więc myślę, że nie będzie problemu z odzyskaniem długu także w Wielkiej Brytanii. Koniecznie się z nimi skontaktuj i dopytaj o szczegóły.