podzielniki radiowe doprimo 3 radio net

podzielniki radiowe doprimo 3 radio net

Postprzez użytkownik » 18 paź 2013, o 15:48

W tym roku założono mi podzielniki doprimo 3 radio net.Ponieważ mieszkam od października 2012r w tym lokalu bez umowy najmu Spółdzielnia lekceważy mnie z tego powodu na każdym kroku,dlatego oprócz ulotki informacyjnej dla użytkowników tych podzielników podczas ich montowania w mieszkaniu nie otrzymałam nic,żadnej umowy,regulaminu.
Obecnie w sądzie z mojego powództwa toczy się sprawa przeciwko Spółdzielni Mieszkaniowej o zapłatę i ustalenie ,gdzie rozstrzyga się sprawa :wypłaty wkładu mieszkaniowego,zapłaty za c.o. sezon grzewczy 2010/2011, 2011/2012.
W tej sprawie wczoraj pracownicy Spółdzielni byli u mnie w lokalu,aby podpisać im dokument dotyczący tych podzielników,ale ponieważ byłam bardzo zajęta powiedziałam,ze osobiście zgłoszę się do biura.
Kiedy zgłosiłam się do biura SM kierownik działu TAZ ciał mi dać tylko tą samą ulotkę informacyjna i podpisać na pokwitowaniu,ze ją otrzymałam.Wówczas powiedziałam,że nie podpiszę tego pokwitowania,ponieważ druga taka sama ulotka informacyjna jest mi nie potrzebna.Kierownik SM wówczas powiedział mi,ze zrobi sobie adnotację na tym dokumencie,ze nie przyjęłam tej informacji,ale kiedy poprosiłam go o zrobienie kopii dla mnie powiedział mi,że:
"to co napisał,to jest jego sprawa i kopii mi nie wyda".
Zatem więc przepisałam sobie na kartce tylko treść tego pokwitowania,którą tu zamieszczam:"cytuję"
Kwituję odbiór pisemnej informacji dla użytkowników dotyczącej funkcjonowania podzielników Radiowy podzielnik kosztów ogrzewania doprimo 3 radio net"
Czy Spółdzielnia powinna mi obecnie wystosować odrębne pismo dotyczące montażu tych podzielników,ponieważ zostały u mnie zamontowane tylko na podstawie informacji znajdującej się na TABLICY OGŁOSZEŃ podpisanej przez Zarząd SM?
Czy pracownik SM może na tym dokumencie/pokwitowaniu wpisać,ze nie przyjęłam innych dokumentów,których mi nie okazał?
Teresa Domagała nazwisko rodowe Skalska
użytkownik

Powrót do Prawo cywilne