odzyskanie pieniędzy

damian870930

odzyskanie pieniędzy

Postautor: damian870930 » 6 mar 2013, o 00:11

Witam

Mam następujący problem, moja była żona wprowadziła mnie w długi jeden kredyt, drugi, trzeci do tego coś na raty (kilka rzeczy na raty) i wszystkie te rzeczy były w dużej większości nie dla mnie lecz dla jej matki i były nawet adresowane na jej adres. Rozwiedliśmy się już dość dawno a ja dostałem Komornika Sądowego który regularnie ściągał swoje zadłużenie z mojej pensji, postanowiłem jednak porozmawiać z moją byłą żona żeby oddawali mi ze swoja matka te pieniądze które zabiera mi Komornik, zarabiałem kasy nie miałem bo Komornik zabierał, tych rzeczy za które płaciłem też ich nie miałem bo oni je mieli więc spisaliśmy oświadczenie w którym moja była żona zobowiązuje się do spłaty ratalnej zadłużenia którego jest mi winna. rok nie płaciła nic, postanowiłem iść z tym do sądu Rejonowego gdzie :-O przegrałem sprawę ponieważ ;-) przedstawiłem za mało dowodów ;-). nie odwoływałem się do sądu okręgowego w Katowicach ponieważ zabrałem się za zbieranie dowodów dla nich.

No i moje pytanie brzmi czy mogę oddać na nową sprawę do innego sądu okręgowego w moim miejscu zamieszkania, chciałbym zaznaczyć że moja była mieszka w Bytomiu a ja mam meldunek w Gliwicach. proszę o odpowiedź

kkadamm419

Re: odzyskanie pieniędzy

Postautor: kkadamm419 » 3 lut 2018, o 22:45

Lepiej taką sprawę zdecydowanie skierować do sądu. Dobrze jest też skontaktować się z doświadczonym prawnikiem w takiej sprawie.

_______
Adwokat Gliwice KTT - ktt-adwokat.pl