Uszkodzony sprzęt

patei

Uszkodzony sprzęt

Postautor: patei » 5 lut 2012, o 21:28

Witam wszystkich, nie dawno organizowałem imprezę dla syna (18-stkę) do tego celu wynająłem profesjonalnego Dj'a ze sprzętem. Na tej imprezie jeden z gości przypadkowo strącił ręką laptop Dj'a, uszkodzona została obudowa lecz sprzęt działał dalej gdyż można było kontynuować imprezę. Po dwóch tygodniach Dj przysyła mi e-maila z wyceną z serwisu w której do naprawy wymieniana jest obudowa oraz dysk twardy. Całość ma wynieść prawie 800zł. Dodam jeszcze że sprzęt stał na niestabilnej konstrukcji i był całkowicie dostępny dla uczestników imprezy. Proszę o odpowiedź czy jestem zobowiązany do zapłaty tej kwoty. W umowie którą podpisałem jest punkt który mówi że mam zapewnić bezpieczeństwo jemu i jego sprzętowi.

Kasiek

Re: Uszkodzony sprzęt

Postautor: Kasiek » 9 lut 2012, o 14:57

Skoro w umowie jest taki punkt, to obawiam się, że musisz zapłacić.

jjusti18

Postautor: jjusti18 » 10 sty 2018, o 23:08

No ja ostatnio miałam problem z dyskiem, ale szybko znalazłam nowy tutaj https://www.bomi.pl/ranking-dyskow-ssd- ... ry-wybrac/ . Najpierw zapoznałam się ze samym artykułem, bo zauważyłam wiele tam przydatnych wiadomości. Potem zaś przejrzałam ranking i tam wybrałam jeden z modeli.

Gierek80
Kontaktowanie:

Postautor: Gierek80 » 22 sty 2018, o 10:04

Gdyby to była jeszcze umowa na "gębę", to może coś udało by się zrobić. A tak, jestem podobnego zdania, co poprzedniczka, zapisów pisemnych trzeba przestrzegać