Strona 1 z 1

program dla firm

: 18 gru 2018, o 18:51
autor: mared434
Chcesz skorzystać z programu do księgowania który jest latwy w obsłudze? Polecam bardzo https://www.firmino.pl/darmowy-program-do-faktur/ nie musisz wiedzieć wiele o księgowości, teraz gdy chcesz wystawić fakturę to wystarczy że określisz za co masz fakture i od jakiego kontrahenta pochodzi i na jaą kwotę. Wszystko jest bardzo proste

Re: program dla firm

: 8 maja 2019, o 14:19
autor: Aniuk
Księgowość powinna być powierzona biuru rachunkowemu, która zna się na rzeczy i wie jak rozliczać dokumenty. Samemu można je przygotowywać np. w programie do faktur Faktura Small Business: https://www.mega-tech.com.pl. To bardzo zrozumiały i przejrzysty program, wyposażony w wiele przydatnych opcji. Ułatwia pracę i fakturowania i znacznie zaoszczędza czas. Można z nim sprawdzać raporty sprzedaży, zysku itp.

Re: program dla firm

: 12 maja 2019, o 22:18
autor: Dennis
Program do księgowania to rzeczywiście ważna i godna uwagi inwestycja.

Re: program dla firm

: 27 maja 2019, o 14:16
autor: CzarekKa
Idealnym rozwiązaniem dla firm jest specjalny program Connecto, wykorzystywany głównie do fakturowania https://www.connecto.pl/program-do-faktur/. Takie kompleksowe oprogramowanie posiada szereg licznych funkcjonalności, w tym integrację z wieloma procesami zachodzącymi w firmie, czy też różne moduły jak np. elektroniczny obieg dokumentów. Dzięki wymienionym zaletom, system może stanowić podstawę niejednej infrastruktury IT.

Re: program dla firm

: 30 lip 2019, o 21:29
autor: mstawskam
Myślę, że w dzisiejszych czasach bez dobrego oprogramowania https://www.sente.pl/teneum/raportowani ... jonalnosc/ trudno jest funkcjonować nawet małej firmie. Nie oszukujmy się, ale ręcznie pisane notatki w zeszytach czy tabelki w Exelu już powoli odchodzą w zapomnienie, a ich miejsce zajmują zaintegrowane systemy informatyczne. Moim zdaniem to bardzo dobrze , że technologia się rozwija, a my możemy korzystać z jej dobrodziejstw. Jestem bardzo ciekawa, co przyniosą kolejne lata :)