Konflikt z sąsiadem

Hanna03

Konflikt z sąsiadem

Postautor: Hanna03 » 30 paź 2018, o 12:39

Witam. Od paru miesięcy ja z moja rodziną (mąż,syn 4 letni i pies) wprowadziliśmy sie do moich rodziców gdzie również mieszka pies. Jest to sytuacja przejściowa nie na stałe. Większość sąsiadów o tym wie i są w miare możliwości wyrozumiali że w ciągu dnia jest u nas troche głosniej. Ale mamy problem z jednym. Ma pretensje o prawie wszytsko. Ze psy sa glosno ze dziecko krzyczy jeździ autkiem itp. Z tym ze ja tak jak zaznaczylam jest glosniej napewno poprostu sie nie da inaczej przy 5 osobach i dwoch psach. Ale to sa sytuacje chwilowe. Psy nie szczekaja po calych dniach tylko np jak ktos puka do drzwi i czy zobacza kota przez balkon albo jak idą na spacer to szczekna do drzwi obok a raczej do psa ktory tam mieszka ale sa odrazu uciszane. Moje dziecko tez przeszkadza bo jak to dziecko biega bawi sie oczywiscie placz i krzyk rowniez sie zdarzy. Niedawno mąż zapomnial kluczy jak wracal z pracy zadzwonil domofonen psy oczywiście zaczely szczekać ale to trwalo chwilke zaraz sie uspokoily i bylo to lekko po 21. Na drugi dzien moj tata dostal smsa chyba juz z 10 cos wstylu ze w koncu spotkamy się w sądzie. Prosze o rade czy w takiej sytucji możemy zostac ukarani w jakis sposób.
Pozdrawian

polkka8

Re: Konflikt z sąsiadem

Postautor: polkka8 » 4 lis 2018, o 13:08

Ojejku, pokręcona sprawa. A mediator?

Prawnik24

Re: Konflikt z sąsiadem

Postautor: Prawnik24 » 4 lis 2018, o 16:35

Swietnym rozwiązaniem jest www.prawnikonline24.pl
Odpowiedzi na zagadanienia udzielane sa błyskawicznie