Strona 1 z 1

Rozwód

: 4 sie 2018, o 23:51
autor: DakKuba
Witam serdecznie.
W styczniu tego roku, żona wyprowadziła się z domu zostawiając mnie i moją trzy letnia córkę. W lutym złożyłem wniosek o ustalenie miejsca pobytu. Sprawa odbyła się w marcu gdzie nie zapadło żadne decydujące orzeczenie. Sąd nakłanial do zgody, jednak się nie udało. W lipcu postanowiłem złożyć pozew o rozwód z orzeczeniem o winie żony, ponieważ przez ten czas w ogóle nie zainteresowała się córka, tylko trzy razy była z policją po to aby wyrwać mnie i rodzinę a dziecka nie chciała zobaczyć. W czerwcu poznałem kobietę, z którą w wolnych chwilach się spotykam, czy ta sytuacja może mieć jakikolwiek wpływ na cały bieg sprawy?

Re: Rozwód

: 23 wrz 2018, o 21:52
autor: Praworządna
cześć, jeśli poznałeś kobietę już po rozstaniu z żoną to nie ma to żadnego wpływu. Generalnie jednak polecam udać się do adwokata bo sprawy rozwodowe najlepiej załatwiac z prawnikiem. Od siebie polecam mecenasa Budrewicza. "Rozwodził" moją siostrę. Bardzo skuteczny i ludzki.

Re: Rozwód

: 18 paź 2018, o 12:09
autor: Aga25
Rozwód , alimenty w tej sytuacji to podstawa...
Mi bardzo pomogła Pani Adwokat Marta Wnuk https://adwokatodrozwodow.pl/

Re: Rozwód

: 12 gru 2018, o 06:52
autor: borgia
Też myślę, że najlepiej skonsultować się z adwokatem, specjalizującym się w sprawach rozwodowych. Nie wiem z jakiego regionu kraju jesteś ale jeśli masz blisko do Wrocławia to możesz sprawdzić kancelarię http://adwokat-wroclaw.eu/