Umowa zlecenie, potrzebuje pomocy/porady, mam czas do jutra.

Adrian355

Umowa zlecenie, potrzebuje pomocy/porady, mam czas do jutra.

Postautor: Adrian355 » 1 maja 2018, o 15:45

Witam.
Niecały tydzień temu (Czwartek 26.04) podpisałem umowę zlecenie. Jest to moja pierwsza praca podjęta z chęcią dorobienia dodatkowych pieniędzy.
Otóż mówię jak sprawa wygląda.
Praca polega na 4 godzinnym sprzątaniu sklepu od godz. 8 do 12, mój zleceniodawca to nie kierownik/dyrektor sklepu. tylko szefowa firmy podwykonującej specjalizującej się w ogólnie pojętym sprzątaniu pomieszczeń.
W pierwszym dniu przeszedłem podstawowe przeszkolenie z moich obowiązków choć tak naprawde nie było ono nawet kompletne, reszty obowiązków i tego jak je wykonać dowiedziałem się w sumie od pracowników sklepu,
Ale może krócej napisze w punktach co mnie spotkało i co mi bardzo "śmierdzi" i dlaczego umowę planuje jak najszybciej rozwiązać.
1.Z powodu złego przeszkolenia, mimo moich starań pewnych miejsc nie udało mi się umyć tak jak trzeba, kierownik sklepu kazał mi poprawić prace co wiązało się z bezpłatnymi nadgodzinami
2.Sama umowa jest według mnie żle sformuowana, choć może się mylę.
W dzień jej podpisania byłem zestresowany i nie ukrywam że również naiwny, przez co nie zauważyłem pewnych nieścisłości.
Na umowie jest wydrukowane że była zawarta 27 ale zawierałem ją 26 więc wpisałem uczciwie 26, chociaż to nie jest tak istotne, to co mnie intryguje to, to że nie ma na niej podanych czynności jakie mam wykonać.
Oto ona
link do zdjęcia: http://www.mediafire.com/view/si1ljmmfj ... 43757%20(1).jpg

Czy ta umowa jest w ogóle dobrze sformułowana i ważna?
Proszę o pomoc, jutro tam znowu idę, i akurat przyjeżdża moja zleceniodawczyni, to jedyny dzień żebym mógł jej dać wypowiedzenie potem będę musiał czekać następny tydzień aż znowu przyjedzie do sklepu, mam kompletny mentlik w głowie. :(