Sprzedaż żywności pomiędzy osobami prywatnymi

robertg

Sprzedaż żywności pomiędzy osobami prywatnymi

Postautor: robertg » 12 kwie 2018, o 07:22

Witam!

Mam takie pytanie. Od razu zaznaczam, że nie jestem pewien czy powinno ono znaleźć się w tym dziale, ale nie znalazłem bardziej odpowiedniego.

Czy legalne jest sprzedawanie żywności pomiędzy osobami fizycznymi? Np. moja sąsiadka zrobiła gołąbki, i ja je kupię za 10zł. Jakie ewentualnie czynności musi zrobić strona sprzedająca, żeby to się mogło stać? Czy one będą kosztowne i czasochłonne?
Tzn. chodzi mi o różne obostrzenia pod kątem sanepidu, i tego typu kłody pod nogi.
Mam pomysł na biznes z tym związany. Platforma która będzie kojarzyła ludzi którzy chcą sprzedać jedzenie z ludźmi którzy chcą je kupić.

Dzięki za pomoc,
Robert

murlok

Re: Sprzedaż żywności pomiędzy osobami prywatnymi

Postautor: murlok » 24 sie 2018, o 18:42

Na zarobek składa się wiele wariantów, można to robić na wiele sposobów, a te najciekawsze często są opisywane na portalu http://www.odpowiedzialne-inwestowanie. ... -na-konto/ dzięki nim sporo osób zaczęło już zarabiać

Biard41

Postautor: Biard41 » 3 wrz 2018, o 18:20

Również z chęcią się dowiem.

__

strefa konsultantki avon

piiotr45

Postautor: piiotr45 » 3 wrz 2018, o 18:41

Wszystko musi być legalnie robione i odprowadzany podatek. W przeciwnym razie może nie być zbyt fajnie.
____
lidl gazetka