Sprzedaż żywności pomiędzy osobami prywatnymi

robertg

Sprzedaż żywności pomiędzy osobami prywatnymi

Postautor: robertg » 12 kwie 2018, o 07:22

Witam!

Mam takie pytanie. Od razu zaznaczam, że nie jestem pewien czy powinno ono znaleźć się w tym dziale, ale nie znalazłem bardziej odpowiedniego.

Czy legalne jest sprzedawanie żywności pomiędzy osobami fizycznymi? Np. moja sąsiadka zrobiła gołąbki, i ja je kupię za 10zł. Jakie ewentualnie czynności musi zrobić strona sprzedająca, żeby to się mogło stać? Czy one będą kosztowne i czasochłonne?
Tzn. chodzi mi o różne obostrzenia pod kątem sanepidu, i tego typu kłody pod nogi.
Mam pomysł na biznes z tym związany. Platforma która będzie kojarzyła ludzi którzy chcą sprzedać jedzenie z ludźmi którzy chcą je kupić.

Dzięki za pomoc,
Robert

murlok

Re: Sprzedaż żywności pomiędzy osobami prywatnymi

Postautor: murlok » 24 sie 2018, o 18:42

Na zarobek składa się wiele wariantów, można to robić na wiele sposobów, a te najciekawsze często są opisywane na portalu http://www.odpowiedzialne-inwestowanie. ... -na-konto/ dzięki nim sporo osób zaczęło już zarabiać

Biard41

Postautor: Biard41 » 3 wrz 2018, o 18:20

Również z chęcią się dowiem.

__

strefa konsultantki avon

piiotr45

Postautor: piiotr45 » 3 wrz 2018, o 18:41

Wszystko musi być legalnie robione i odprowadzany podatek. W przeciwnym razie może nie być zbyt fajnie.
____
lidl gazetka

maciejs804
Kontaktowanie:

Postautor: maciejs804 » 17 lis 2018, o 23:20

Przy obecnych przepisach jeżeli wykażesz się na tyle małymi dochodami to chyba nawet nie musisz firmy zakładać, chyba że coś mylę.
Gazetki promocyjne biedronka, lidl czy dino znajdziesz na portalu gazetkapromocyjna.com.pl