Opinia na GoWork a sąd

Anavella

Opinia na GoWork a sąd

Postautor: Anavella » 27 lut 2018, o 15:49

Witam serdecznie.
Nie wiem czy piszę w dobrym dziale ale proszę o pomoc. Otóż napisałam na stronie GoWork opinię o pracodawcy. Nie jest jakaś oczerniająca ale napisałam o koledze, który robi mi ciągle pod górkę za moimi plecami: "Ludzie w firmie są pomocni ale oczywiście znajdzie się jakaś dwulicowa gnida jakim jest dla mnie wazeliniarz Patryk M., który potrafi w pięknym stylu knuć za plecami kolegów czy koleżanek z pracy". Niestety jest to jedyna osoba z imieniem Patryk,której nazwisko zaczyna się na M., wobec czego chce pójść do sądu za oczernianie bo wszyscy domyślili się od razu o kogo chodzi. Nie wiedzą jeszcze dokładnie kto to napisał ale boję się teraz, że dojdą po IP komputera, że to moja sprawka. Co może mi za taką opinię grozić? Komentarz ten pisałam pod wpływem silnego wzburzenia po kolejnej akcji tego pana i nie zdawałam sobie w ogóle sprawy, że to się rozniesie i wyjdzie sytuacja, że Patryk zechce iść do sądu o czym rozmawiał dzisiaj z szefową. Co teraz zrobić?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.