Licytacja Komornicza

kamil.1993

Licytacja Komornicza

Postautor: kamil.1993 » 17 gru 2017, o 18:30

Dzień dobry,
w dniu 7.11.2017 wygrałem licytacje nieruchomości. Na miejscu Sędzia wydał postanowienie o przebiciu i od tego czasu cisza.Czekam na list z wezwaniem do spełnienia warunków licytacji. Próbowałem się dowiadywać w sądzie na jakim etapie jest sprawa, co się dzieje ale bezskutecznie. Odpowiedź jaką otrzymywałem to wielokrotnie: "to leży u sędziego i trzeba czekać.

Sytuacja jest tego rodzaju, że kupiłem to mieszkanie ponieważ nie mam gdzie mieszkać. Poniżej sprecyzuje o co dokładnie mi chodzi.

1. Z tego co wiem to Sędzie musi wezwać mnie do spełnienia warunków niezwłocznie po uprawomocnieniu się postanowienia o przebiciu, prawda ?
I teraz jak to wygląda w praktyce:
1) Ile trwa uprawomocnienie się postanowienia ?
2) Ile czasu ma Sad, od momentu uprawomocnienia postanowienia do wysłania listu z wezwaniem do spełnienia warunków licytacji ( zapłacenie kwoty za którą wygrałem licytacje pomniejszoną o wadium)

2. Czy w związku z moją sytuacją w jakiej się znajduje, mogą wysłać/dostarczyć do sądu jakieś ponaglenie/wezwanie i czy to coś da ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi