Kantor internetowy

thakita4025

Kantor internetowy

Postautor: thakita4025 » 30 lis 2017, o 22:03

Ze swojej strony mogę polecić świetny kantor online Pluskantor.pl, który oferuje bardzo atrakcyjne kursy. Na dodatek do kwoty 5000 danej waluty nie płacimy spreadu, dzięki czemu możemy wiele zyskać :)

Roman40

Re: Kantor internetowy

Postautor: Roman40 » 6 kwie 2018, o 23:38

Internetowa wymiana walut to jedna z najlepszych usług finansowych ostatnich lat. Nawet jak robię zwyczajne zakupy w necie za ktore muszę zaplacić w EUR czy w USD to w ciągu miesiąca te 70-80 zł oszczędzam kupując walutę przez kantor online. I bardo wygodne jest to, że bezpośrednio z kantoru da się zrobić przelew za granicę.

ravalus

Postautor: ravalus » 9 kwie 2018, o 15:31

Można się tutaj naprawdę sporo dowiedzieć. Dzięki za poruszenie takiego tematu.
Człowiekowi można odebrać wszystko prócz jednego: ostatniej ludzkiej wolności - wyboru postawy w określonych okolicznościach, wyboru własnej drogi.

Grzecho

Postautor: Grzecho » 9 kwie 2018, o 17:52

Na takie tematy można dyskutować bez przerwy. W końcu każdy z nas może mieć inne doświadczenia.
Urodziwym ludziom wydaje się, że świat powinien wybaczyć im grzechy, ponieważ oni istnieją.

Torrpeda

Postautor: Torrpeda » 10 kwie 2018, o 18:39

Jeśli kurs jest tak wysoki to nie ma co się długo zastanawiać nad wymianą

ulex

Postautor: ulex » 15 kwie 2018, o 12:49

Ja jakoś zawsze wybieram stacjonarne kantory i nigdy jeszcze się nie zawiodłam.

Roman40

Postautor: Roman40 » 16 kwie 2018, o 03:09

Sprzed kilku lat mam mieszane doświadczenia z tradycyjnymi kantorami, a obecnie brakuje mi zresztą czasu żeby je odwiedzać, nie mając przy tym żadnej pewności, że trafię na kurs po którym będę skłonny wymienić walutę. Szybka możliwość sprawdzenia ceny i przewalutowanie w kilka minut to dla mnie natomiast ogromna dogodność jaka wyróżnia kantor online. Jak do tej pory na kursy czy też koszt nigdy nie narzekałem, choć na pewno firma firmie nie równa jak w każdej branży.

Ladner
Kontaktowanie:

Postautor: Ladner » 16 kwie 2018, o 10:49

U mnie zależy od sytuacji, jak spontanicznie jedziemy na jeden dzień za granicę to nie mam czasu na przelewy i wypłacanie pieniędzy z konta walutowego więc wtedy kantor stacjonarny ale jak już jadę z żona gdzieś na wakacje i wiemy ze będziemy potrzebować dolary lub euro to wtedy korzystam z kantoru typu https://cinkciarz.pl bo przy większej sumie już się opłaca trochę pożonglować pieniędzmi między kontami, ostatnio różnice miałem ponad 200 zł.

TwizelS

Postautor: TwizelS » 20 kwie 2018, o 22:05

Wyjazd na wakacje wiąże się z kosztami, ale to nie tylko kosztami z zakresu opłaty za wycieczkę, ale także trzeba mieć jakieś pieniądze przy sobie. Część z nas korzysta z płatności kart płatniczych. Niestety za płatność kartami pobierane są dodatkowe prowizje. Czy można sobie z tym radzić? Odpowiedz na to (i nie tylko) znajdziecie na strona pieniadzezagranica.pl. Ja już część artykułów przejrzałem i jestem pozytywnie zaskoczony. Jest tam wiele świetnych porad :)

Roman40

Postautor: Roman40 » 27 kwie 2018, o 00:00

Ważne aby nie płacić kartą do konta złotówkowego, wtedy koszty bardzo niemile zaskakują, lepiej założyć darmowe konto walutowe i mieć kartę spiętą z rachunkiem albo płacić gotówką. Posiadacz rachunku w walucie może pieniądze swobodnie wymienić przez dowolny kantor online, co pozwala zaoszczędzić z 200-300 zł licząc kwoty jakie średnio wydaje się na zagraniczne urlopy.