Oświetlenie mieszkania

thakita4025

Oświetlenie mieszkania

Postautor: thakita4025 » 24 lis 2017, o 12:57

Projektowaliście może kiedyś oświetlenie do mieszkania? Ja kiedyś musiałem to zrobić w moim domu, pomimo mojego kompletnego braku wiedzy na ten temat. Poszukałem potrzebnych informacji w Internecie i okazało się, że przede wszystkim światło powinno mieć naturalny, biały kolor. Niestety na rynku żarówki zazwyczaj mają bardzo sztuczną barwę światła, przez co okropnie męczy się nasz wzrok, a na dodatek zwiększa się uczucie senności. Ostatnio jednak znalazłem w sieci bardzo ciekawy sklep internetowy https://kanluxforhome.pl/ który oferuje bardzo fajne żarówki, lampy, itd. Świecą one naturalnym światłem, dzięki czemu znacząco wzrasta komfort nocnego trybu życia :)

czarnulka

Re: Oświetlenie mieszkania

Postautor: czarnulka » 30 maja 2019, o 21:54

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie oświetlenie w mieszkaniu to bardzo istotna kwestia. Tak naprawdę lampy bardzo wpływają na wygląd całego domu. Ostatnio przeglądałam sobie oferty różnych sklepów internetowych, bo planuję niebawem remont, i w oko bardzo wpadły mi oprawy sufitowe Azzardo Donut w jednym z takich sklepów. A Wy co o nich sądzicie? Jak Wam się podobają? Czy warto Waszym zdaniem zdecydować się na takie właśnie lampy do mieszkania?

Kieusa69

Postautor: Kieusa69 » 4 cze 2019, o 15:24

Zdecydowanie bardziej wolę klimatyczne wnętrza.

__

Tommy Cafe - palarnia kawy

kingston

Postautor: kingston » 6 cze 2019, o 08:43

To, że oświetlenie powinno być odpowiednio dopasowane do wnętrza to oczywistość.

kasiakowa06

Postautor: kasiakowa06 » 13 cze 2019, o 13:48

Odpowiednie oświetlenie wnętrza to podstawa. My skorzystaliśmy z pomocy architekta właśnie w tym względzie.

----
lampy