Fajny prezent

nefran123

Re: Fajny prezent

Postautor: nefran123 » 9 sty 2019, o 19:42

osobiscie uwazam, ze kosz podarunkowy to bardzo fajny i elegancki prezent 8-)
w dodatku uniwersalny i praktyczny, wszyscy beda zadowoleni ;)

miszka

Postautor: miszka » 9 sty 2019, o 21:39

Myślę, że naprawdę fajne są prezenty niekoniecznie materialne. Jasne, że upominek, który można wziąć do ręki jest miły, ale jeśli możemy otrzymać w prezencie wycieczkę, albo choćby dobry masaż relaksacyjny czy jakiś zabieg w klinice medycyny estetycznej jak Deobeauty czy innej, bo przecież w każdym mieście jest zwykle spory wybór, to będzie fajnie. W każdym razie mnie by się podobało, gdyby ktoś zechciał wręczyć mi kartę podarunkową czy karnet na kilka zabiegów :)
--
Produkujemy tkaniny pościelowe i dzianiny materacowe.

Maniu123

Postautor: Maniu123 » 12 sty 2019, o 23:06

Polecam kulki gejszy jako prezent dla kobiety. To był na prawdę trafiony prezent. Są używane praktycznie codziennie, i oprócz przyjemności służą zdrowiu - moja dziewczyna po kilku miesiącach stosowania jest zachwycona. Zamawiam właśnie trochę większe i cięższe - dla bardziej zaawansowanych. Będzie akurat na Walentynki. Dołożę do tego coś ekstra, i na pewno prezent znowu się spodoba!

okrusek

Postautor: okrusek » 15 sty 2019, o 14:54

A co sądzicie o ubrankach dla dziecka? Warto je kupować na prezent? Polecam zerknąć do tego sklepu, bo mają całkiem fajne propozycje ubranek dla dzieci :)
Ostatnio zmieniony 17 sty 2019, o 19:45 przez okrusek, łącznie zmieniany 1 raz.
W Polsce dzieci tylko j e d z ą,
dorosły z a k a n s z a!

kriss998

Postautor: kriss998 » 15 sty 2019, o 17:29

Fajnym prezentem który dostałem na urodziny był zestaw noży od Gerlach, tutaj https://gerlach.pl/pomysl-na-wyjatkowy-prezent możecie zobaczyć jakie. Jako że dużo gotuję to taki podarunek jest dla mnie praktyczny i sam chciałem od dawna kupić sobie noże z prawdziwego zdarzenia.

karola987

Postautor: karola987 » wczoraj, o 16:37

To zależy dla kogo, sama powinnaś znać tę osobę i wiedzieć co lubi oraz czym się interesuje :) Ja w tym roku organizuję wyjazd na Mazury dla mojego męża, mam nadzieję, że będzie zadowolony.

jjusti18

Postautor: jjusti18 » wczoraj, o 19:14

A może tak kupić by jakieś fajne urządzenie do kuchni na prezent. Myślę, że taki ekspres do kawy http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_4407 można byłoby podarować mężczyźnie jak i kobiecie na prezent bez wyjątku. Praktycznie każdy lubi i pije kawę. A takim urządzeniem szybciej można byłoby wykonać większą ilość tego napoju.