ochrona danych

Meggy

ochrona danych

Postautor: Meggy » 20 lis 2017, o 02:14

Jestem po rozwodzie od 4 lat mieszkam z partnerem który również jest rozwiedziony. "walczy" z byłą żoną o syna.Dzisiaj na kolejnej sprawie ,kiedy mój partner wystąpił o zabezpiecznie miejsca pobytu małoletniego u ojca,jego ex zawnioskowała żeby przedstawił moje dokumenty rozwodowe oraz dokumentacje medyczną.Zasugerowała iż mam rente chorobową z tytułu choroby psychicznej i dlatego nie opiekuje się własnym małoletnim synem.( faktycznie jestem na rencie ,ze wzgledu na chorobę przewlekłą ) mam znaczny stopien niepełnosprawności.Nie jestem stroną w tej sprawie,czy sąd może zażądać ode mnie takich dokumentów? Nie mam nie przeciwko ich okazaniu,natomiast zależy mi na utajnieniu moich danych przed tą ex mojego partnera.Co mogę zrobić w tej sytacji?

marek859

Re: ochrona danych

Postautor: marek859 » 18 maja 2018, o 22:41

Temat ochrony danych na pewno nie jest obcy tej firmie bhpex.pl/, jeśli potrzebujecie jakiś szczegółowych informacji, to śmiało można się z nimi skontaktować. W sieci widziałem też wiele pozytywnych komentarzy, które świadczą o tym, że są profesjonalistami.