Getback komornik

lipowyroman

Getback komornik

Postautor: lipowyroman » 9 maja 2016, o 07:49

Witam, prosze o porade.
Dostalem pisma od komornika z wniosku wierzyciela Open finance reprezentowanego przez Getback. Kwota zadluzenia 60 tys - w pelni sie zgadzam. Dlug jest moj. Sposob egzekucji - nieruchomosc - wspolna wlasnosc moja i zony, mamy wspolnote. Na tej nieruchomosci jest hipoteka innego kredytu ok 400 tyxzs złotych
Wiem o tym dlugu, choc pisma z sadu w lublinie jakims cudem nie dostaelm. Ale juz jest po wszystkim wiec trzeba dzialac.
Zeby za duzo nie pisac. Pytam jak ma prosic, co pisac, czego nie. Chce uniknac licytacji
Mam nieruchomosc na sprzedaz i wiem ze ja sprzedam do polowy przyszlego roku i z tego splacic zadluzenie. Na dzis - z racji splacania innego kredytu - nie mam mozliowsci splacania w ratach - chyba ze po 100 zł, ale to bez sensu. moge poczynic wszelkie zapisy, oswiadczenia, aby udowodnic ze ja sprzedam. Jest juz nawet potencjalny nabywca, ale o tez potrzebuje czasu. Tylko nie wiem jak to ugryzc. Jestem w BIK, KRD itp, wiec pozyczka odpada. Chce sie porozumjiec z wierzycielem, tylko nie wiem czy to mozliwe. Bo rozumiem ze powrot do sadu nie wchodzi w gre. Pomozcie prosze

blogoodszkodowaniach
Kontaktowanie:

Re: Getback komornik

Postautor: blogoodszkodowaniach » 10 maja 2016, o 10:44

Dzień dobry,

Jeżeli tytuł wykonawczy jest przeciwko Panu, a nieruchomośc jest wspólna to nie zostanie zlicytowana.
Komornik musiałby miec tytuł na obu małżonków.

Natomiast jak działa w tej chwili Open finanse to można się z nimi dogadać jak z każdym windykatorem, który kupił dług od banku za ułamek wartości.

norbert78

Postautor: norbert78 » 22 sty 2018, o 16:47

Trzeba wiedzieć, co się podpisuje, ja wziąłem chwilówkę, ale oczywiście nie doczytałem i potem okazało się że raty sa dużo większe niż zakładałem. Przestałem spłacać, oddali dług do getback. Tez nie chciałem spłacać. W końcu podpisaliśmy ugodę, nie nie straszyli mnie, po prostu przedstawili mi taką ofertę spłaty, na którą mnie było stać.

musu

Postautor: musu » 22 sty 2018, o 16:53

Jeszcze getback nie jest taki najgorszy, miałem z nimi do czynienia i jeszcze z jedną tego typu firmą i musża powiedzieć, że ludzie z Getback zachowali się wobec mnie przyzwoicie. Naprawdę

juk

Postautor: juk » 20 lut 2018, o 11:25

Wziąłem pożyczkę na wakację. Niestety później posypało mi się zawodowo i nie spłacałem jej. Dług trafił do Getback. Myślałem o różnych opcjach, ostatecznie poszedłem z nimi na ugodę. Sądzę, że była to dobra decyzja. Daję radę ze spłacaniem

ola

Postautor: ola » 20 lut 2018, o 11:39

Mam na imię Ola i chciałam podzielić się opinią o Getback. Ponieważ tak wiele się słyszy złego o windykacji ja również byłam przerażona kiedy zaczął się mój „kontakt” z Getback. Już pomijam dlaczego, w każdym razie dług był mój. Ale muszę przyznać, że ludzie z Getback zachowywali się profesjonalnie i ugoda którą mi zaproponowali była dla mnie do przyjęcia. Myślę, że w takiej sytuacji mogłam trafić gorzej.

Juvenal

Postautor: Juvenal » 20 lut 2018, o 11:50

Do wszystkich zapewniam, że ugoda z windykacją lepsza od jakiegokolwiek komornika! Przekonałem się na własnej skórze.

roman85

Postautor: roman85 » 20 lut 2018, o 11:56

Narobiłem sob długów i wiadomo, telefony listy itp., byłem w kropce bo z robota też było krucho. Ale się jakoś przemało. Wpadła jakaś fajna fucha, dogadałem się z Getback. Spłacam i jeszcze mi starcza na małe przyjemności

grzegorz4

Postautor: grzegorz4 » 22 lut 2018, o 13:12

Moja historia jest klasyczna, interes na horyzoncie, pożyczka, z interesu nici, zostają długi. W końcu list od GetBack. Co było robić? Czekać na wyrok sądu i egzekucję komorniczą? Zakasałem rękawy, wziąłem drugą fuchę i podpisałem ugodę z Getback. Nie żałuję tej decyzji.

Kamil

Postautor: Kamil » 22 lut 2018, o 13:26

Windykacja, wiadomo kiepsko na nich trafić, mnie się zdarzyło. Ale Getback nie jest jeszcze taki najgorszy, generalnie chcą tylko odzyskać dług, a nie zniszczyć gościa. Zawarłem z nimi ugodę, która nie wpędziła mnie w skrajną biedę