ZROBIŁ MI KOSZTOWNY PREZENT A TERAZ CHCE ZWROTU PIENIEDZY

aletancerka

ZROBIŁ MI KOSZTOWNY PREZENT A TERAZ CHCE ZWROTU PIENIEDZY

Postautor: aletancerka » 11 wrz 2009, o 19:34

WITAM WSZYSTKICH. Jestem w klopocie i prosze o pomoc. Byłam w krótkim związku z mężczyzną, ja jestem samotną mama. Po jakimś czasie zaproponował mi, że zrobi mi prezent i postawi scianke/zrobi pokój dla mojego synka. Powiedzial, że to bedzie dar serca. Oczywiście za swoje pieniadze kupił materiały (ma faktury na 3000 zł) na swoje nazwisko i zrobil mi pokój. glupio mi było , że ja nie mam pieniedzy a on za swoje cos robi...ale on powiedzial,ze jesli mi pomoze, to komus ktos tez pomoze... zrobil pokój, ale nie dokonczyl innych czesci w moim pokoju (niedomalowal scian, elekrtyka zostawiona - kable ze scian wystawaly)...bo mial wypadek z reka na innej robocie... Po kilku dniach napisal sms, ze "My - zwiazek nasz nie ma sensu...." dodam, ze wczesniej karmil mnie slowami, ze mnie kocha, ze razem zamieszkamy, wezmiemy slub, itp... nie odzywal sie pare dni... Potem spotkalam sie z nim i dalam mu jeszcze jedna szanse, ale na drugi dzien mnie zlekcewazyl....i oszukal mowica ze sie spotkamy... Zdenerwowalam sie i napisalm mu, sms, ze nie chce go wiecej widziec, ze gra na moich uczuciach... i od niedawna ZACZELO SIE: przysyla mi dziesiatki sms, ze:

- ja go wykorzystalam, oszukalam, abym oddala mu pieniadze: 3100 za materiały , 3500 zl za robote, iyp...
- obraza mnie, itp..
- straszy sadem...

Bardzo prosze o porade co robic... JA ANI SLOWEM NIE NAMAWIALAM GO NA REMONT MIESZKANIA, SAM TO ZACZAL...

greg

Re: ZROBIŁ MI KOSZTOWNY PREZENT A TERAZ CHCE ZWROTU PIENIEDZY

Postautor: greg » 15 wrz 2009, o 21:15

Nie przejmuj się tym. Jeżeli nie podpisywałaś umowy to nie masz się czego obawiać. 8-) Raczej nie wdawaj się w rozmowy na ten temat ani nie pisz SMSów.

ssadowski

Postautor: ssadowski » 21 wrz 2015, o 11:49

Cenne wskazówki i rzetelne informacje-dziękuję uprzejmie.

Ola25

Postautor: Ola25 » 23 wrz 2015, o 11:19

Nie ma prawa żądać od ciebie jakichkolwiek pieniędzy. Jaki ma dowód na to, że to on wyremontował ci mieszkanie? Pewnie żadnego. Nie reaguj na smsy i tyle ;)

Radca Prawny Krakow
Kontaktowanie:

Postautor: Radca Prawny Krakow » 24 wrz 2015, o 08:55

Myślę, że nie ma się Pani co martwić tymi wiadomościami sms. Będą się zapewne powtarzać i powtarzać przez jakiś dłuższy okres czasu. Nie ma Pani żadnego obowiązku wracać tych pieniędzy. Skoro to był podarunek to Pani wcześniejszy parter nic nie może zrobić. Pozdrawiam

Bogdan1234dhj

Postautor: Bogdan1234dhj » 28 wrz 2015, o 23:22

To jest jakiś skandal. Powinien się wstydzić

swiat.absurdow

Postautor: swiat.absurdow » 17 paź 2015, o 18:22

Swoja droga jest jeszcze pewien uboczny pozytywny skutek tej historii. Lepiej, ze prawdziwy charakter tego czlowieka ujawnil sie wczesniej, niż gdybyście byli ze sobą pare lat i później wyszło by szydło z worka.