Reklama video w sklepie

diablo87

Reklama video w sklepie

Postautor: diablo87 » 23 lip 2014, o 17:18

Witam,

Otwieram w niedługim czasie sklep i w witrynach sklepu ustawione są 2 telewizory. Czy mogę puszczać na nich oficjalne reklamy np samsunga czy apple'a czy potrzebuję na to ich zgody ? Chcę puszczać na tv ich oficjalne reklamy produktów (dostępne są one w intenecie czy puszczane w tv), które będą w ofercie sklepu.

Podejrzewam, że bez zgody owych firm będzie to nielegalne (??), chociaż z drugiej strony za darmo reklamuje ich produkty, które też sprzedaję, więc dla nich to też jest na plus

Dzięki za odpowiedz

Pozdrawiam

Pan_Jan

Re: Reklama video w sklepie

Postautor: Pan_Jan » 24 lip 2014, o 11:16

Wydaje mi się, że nie jest to nielegalne chociaż najlepiej trzeba skontaktować się z radcą prawnym ponieważ kary za to mogą być dość duże więc lepiej poświęcić kilka złotych i dowiedzieć się co nieco o tym ;) Polecam kancelraie CSP w poznaniu.

frunfun

Postautor: frunfun » 11 sie 2014, o 11:43

Też wolę trochę wydać i czuć się bezpiecznie niż potem się martwić

bartlomiejb

Postautor: bartlomiejb » 1 wrz 2014, o 08:03

Najlepiej podpytać producentów o licencję.

longval

Postautor: longval » 1 wrz 2014, o 18:07

bartlomiejb pisze:Najlepiej podpytać producentów o licencję.

Dokładnie. Napisz bezpośrednio do nich i sprawa załatwiona, będziesz miał jasność.

murlok

Postautor: murlok » 5 sie 2018, o 10:53

To moim zdaniem trochę mało opłacalna reklama, takie video w sklepie jest z reguły drogie, zwłaszcza w większych miastach, nie kierujesz też swojej reklamy do wybranej grupy osób, tylko do wszystkich, co też jest marnowaniem pieniędzy. Większy potencjał ma marketing internetowy, jego koszta nie są wygórowane, a jest wiele sposobów, aby wypromować firmę w ten sposób https://solv.pl/uslugi/