Strona internetowa o treści erotycznej (filmy)

Squiddy

Strona internetowa o treści erotycznej (filmy)

Postautor: Squiddy » 7 kwie 2014, o 22:25

Witam, chciałbym założyć internetową stronę o treści erotycznej.
Na stronie znajdowały by się filmy o takiej właśnie tematyce.
Mam pytanie właśnie odnośnie tych filmów.

Czy mógłbym ściągać filmy ze znanych stron z filmami erotycznymi (angielskie strony) i umieszczać je na swojej stronie?

Jest wiele znanych stron z takimi filmami. Filmy można oglądać za darmo i jak widać pochodzą z innych stron. Czy za granicą takie strony łamią prawo?
Ze stron płatnych kopiują filmy i wrzucają na swoją stronę (pod filmem umieszczają odnośnik właśnie do tej płatnej strony.

Niebieska

Re: Strona internetowa o treści erotycznej (filmy)

Postautor: Niebieska » 12 kwie 2014, o 15:47

nie możesz bez ich zgody, oglądanie filmu na własnych uzytek przez siebie na ich stronie - tak.
Umieszczanie ich filmu u siebie bez ich zgody - nie, wtedy już ewidentnie złamiesz prawo, ryzykowac nie radzę

sail

Postautor: sail » 14 kwie 2014, o 16:11

To tyczy się nie tylko takich stron, o jakich mówisz.

Gama
Kontaktowanie:

Postautor: Gama » 15 maja 2014, o 13:56

Dokładnie tak to wygląda, jeśli ktoś zrobił filmik, to ty musisz mieć zgodę na jego wykorzystanie.

Gardian

Postautor: Gardian » 9 paź 2018, o 20:27

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest czytać blogi erotyczne i wprowadzać z nich porady w życie niż wchodzić na strony z filami erotycznymi. Ze swojej strony mogę wam polecić zajrzeć na http://4050plus.pl/porady-seksualne/ . Znajdziecie tam jak dla mnie bardzo ciekawe porady seksualne, które sam staram się stosować i jestem bardzo zadowolony. Urozmaicenie życia seksualnego macie pewne, oby tylko coś z tych wpisów przypadło Wam do gustu ;)