Ochrona pomysłu na biznes

bartlomiejb

Re: Ochrona pomysłu na biznes

Postautor: bartlomiejb » 22 gru 2014, o 09:28

Zawsze można sobie poczytać o tym jak z tym wszystkim radzą sobie inni ludzie
Na powyższej stronie znajdziecie całą bazę informacji o tym jakie biznesowe rozwiązania są obecnie stosowane w Trójmieście. Cały region intensywnie się rozwija. Poczytaj sobie o innych ( zawsze jest to pewien wzorzec, pewnego rodzaju inspiracja ). Na pewno jest się warto uczyć od najlepszych.
Całe nasze nieszczęście bierze się stąd, że nie umiemy sobie sami wystarczyć

beti27s

Postautor: beti27s » 9 sty 2015, o 16:45

Hmn...wydaje mi się, że póki co nie ma możliwości zabezpieczenia takiego pomysłu. Jeżeli stworzysz jakiś algorytm działania tego mechanizmu to może możesz pokusić się o jego zabezpieczenie. Trzeba po prostu zakasać rękawy i zacząć działać zanim ktoś również wpadnie na podobny pomysł :)

zawoodnik

Postautor: zawoodnik » 26 lip 2015, o 12:51

a jak udowodnisz że to był Twoj pomysl?

kruppssa
Kontaktowanie:

Postautor: kruppssa » 31 lip 2015, o 18:05

zawsze można zatwierdzić pomysł na samym poczatku prawnie !

aniaola37

Postautor: aniaola37 » 24 lip 2017, o 12:01

Bardzo ciekawa sprawa. Ochrona swoich pomysłów, czy też już danych firmowych gdy firma wystartuje jest niezmiernie ważna. Słyszałam nawet o bardzo fajnym rozwiązaniu na to drugie. Możecie przerzucić swoje dane na serwery wewnętrzne http://biznes.t-mobile.pl/pl/centrum-danych-warszawa-annopol nazywa się to kolokacje. Wtedy macie gwarancje tego, że nikt nieporządany nie dostanie się do waszych informacji

kolos

Postautor: kolos » 9 sie 2017, o 13:20

takie rzeczy chyba kosztują, ale wydaje mi sie że warto w to inwestować. nawet jak troche kasy brakuje (co często się zdarza na początku) to można pomyśleć o jakimś finansowaniu, np przez pożyczkę pozabankową (bo takie najlatwiej dostać). Są rzeczy które po prostu trzeba zrobić i już.

jjusti18

Postautor: jjusti18 » 6 paź 2017, o 16:29

Ponieważ dużo osób prowadzi swoją działalność, a inni zastanawiają się nad rozpoczęciem swojej branży to warto też wybrać się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 to ważna okoliczność biznesowa. Ja jadę ponieważ chce poszerzyć swoją wiedzę w zakresie biznesu, a dodatkowo mam nadzieję że poznam ciekawe osoby.

vaiybora

Singer Movie Review [2016] Actual Sound Actual

Postautor: vaiybora » 4 lis 2017, o 23:33

หนังตลก

Animation Sing from Illuminating Illumination Entertainment, the creators of Despicable Me and Minions. This time in the theme of popular music. Including over 85 songs, voiced by well-known singers including Matthew McConaughey, Reese Whitaker, Scarlett Johansson , Seth McFarlane and Leaky Eaton.
With stories in the world of the beasts. With a singing competition held in a theater. Organized by Koala Management. To increase ratings for underdogs. The contraction of the contestant is. The five animals are the deceiver, the shy girl elephant, the pig girl, the young gangster, the gangster girl, the punk rock hedgehog.

Obrazek

kolos

Postautor: kolos » 23 lut 2018, o 14:20

Jak chcesz wiedziec wiecej o ochronie znaku towarowego: https://6krokow.pl/ochrona-znaku-towarowego/

Ailis

Postautor: Ailis » 21 mar 2018, o 16:44

Warto też pomyśleć o wprowadzenie systemu elektroniczny obieg dokumentów w firmie http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow . Dzięki temu masz natychmiastowy dostęp do dokumentów, niezależnie od miejsca pracy, gwarancję bezpieczeństwa przechowywanych dokumentów a nawet obniżenie kosztów operacyjnych przedsiębiorstwa. Myślę że to świetne rozwiązanie dla firm dzieki temu oszczędza się czas i pieniądze.