Co robicie w czasie wolnym?

nowar

Re: Co robicie w czasie wolnym?

Postautor: nowar » 5 sie 2019, o 15:09

bardzo często w czasie wolnym uprawiam sport

Elsa87

Postautor: Elsa87 » 7 sie 2019, o 15:26

Ostatnio zaczęłam więcej ćwiczyć i efekty są zdumiewające :D

bilon

Postautor: bilon » 8 sie 2019, o 15:47

Ja czasem wędkuję, ale tylko wtedy, kiedy znajdę czas. Zabieram moje Kołowrotki i lecę nad wodę, ale zwykle to żona mnie nie puszcza, bo potem nie ma co zrobić z rybami. Zacząłem się w sumie zastanawiać, czy nie zdecydować się na wypuszczanie, a zabieranie wyłącznie okazałych sztuk do domu. Zobaczymy, ale hobby nie zmienię.

Lechu_gRety

Postautor: Lechu_gRety » 10 sie 2019, o 11:58

Razem z żoną mamy takie dość nietypowe zajęcie w trakcie czasu wolnego, a mianowicie bardzo lubimy sobie pływać kajakami po rzekach i jeziorach. Ostatnio sprawiliśmy sobie całkiem nowy 2 osobowy kajak z https://gokajak.com/kajaki-3. Na razie ciągle pracujemy, więc nie mamy czasu jechać go wypróbować, ale doczekać się już praktycznie nie możemy :)

Kazia

Postautor: Kazia » 10 sie 2019, o 14:57

Przede wszystkim brakuje mi czasu wolnego, a pomysłów na jego spędzenie mam masę. Zawsze byłam pełna pasji. Nie dla mnie wypoczynek bierny, no chyba, że z książką, dobrą książką. Ale najchętniej spędzam czas z deską SUP, jezioro, cisza, spokój, no i deska. Nie ma nic lepszego na strapioną duszę mą ;) Przy okazji dam Wam namiar, gdzie można dostać zarówno deski, jak i akcesoria do desek SUP https://gosup.pl/akcesoria-do-sup-142 , może i Was zarażę pasją.

robert3

Postautor: robert3 » 12 sie 2019, o 20:49

Czas wolny wykorzystuję podróżując po kraju bo naprawdę ma wiele ciekawych miejsc do zaoferowania niezależnie od pory roku. Najważniejsze zawsze to znaleźć dobry punkt noclegowy w rozsądnych pieniądzach a z tym bywa różnie. Jeśli cenisz sobie luksus w dobrej cenie to skorzystaj z oferty Sun&Snow które ma do dyspozycji apartamenty w najbardziej uczęszczanych lokalizacjach.

denol

Postautor: denol » wczoraj, o 15:37

ja na przykład bardzo dużo biegam :)

Eksel
Kontaktowanie:

Postautor: Eksel » wczoraj, o 17:10

Czytam książki, oglądam seriale, jak mam więcej wolnego czasu to wybieram się na krótkie wycieczki w plener.