Wysyłanie kompromitującego filmiku

RS87

Wysyłanie kompromitującego filmiku

Postautor: RS87 » 12 lis 2018, o 23:01

Jakiś czas temu kuzynka wysłała mi filmik jak jej facet głupio się zachowuje, teraz ona i on straszą mnie prokuratura.
Tzn wysłałem ten filmik z messengera jej bratu a drugiemu pokazałem na telefonie, teraz ona się dowiedziała o tym i jak powyżej straszy mnie sądem, że wszystko pokryje z własnej kieszeni.ten filmik ona nagrywała jak on lata z kiełbasą, przeklina, wkłada ( tego nie widac ) ale mówi włożę ci w C...i kiełbasę, obok jest jakis ich kolega, widac p[o mężczyźnie, że nie jest zbyt inteligentną osobą, z takiej coi ludzie lubią się pośmiać, ale nie widać zbytnio tego na filmiku, moje pytanie brzmi co mi moze grozić, przed wysłaniem filmiku nie napisała ona Hej,cześć tylko filmik i tyle, też nic nie napisała tylko nie pokazuj nikomu, i tak samo nie mówiła nie pokazuj nikomu nie udostępniaj nikomu

Pan Gaweł

Re: Wysyłanie kompromitującego filmiku

Postautor: Pan Gaweł » 13 lis 2018, o 09:56

Prawdopodobnie nic. Nie rozpowszechniles go publicznie, poza tym to żadna szkodliwość spoelczna.

Bieliczka

Re: Wysyłanie kompromitującego filmiku

Postautor: Bieliczka » 13 lis 2018, o 17:10

Nigdzie go nie wysyłaj i nikomu nie pokazuj, i będzie po problemie. Sama Ci go wysłała, więc to, że dotarł tylko do jej brata, to nie jest duży problem. Najlepiej zapomnij, że go masz, zapewnij ją pisemnie (na przykład na messengerze), że nie będziesz go nigdzie wysyłał i możesz spać spokojnie.