Kara za wykorzystanie szablonu allegro

Mateusz.Pl

Kara za wykorzystanie szablonu allegro

Postautor: Mateusz.Pl » 19 kwie 2018, o 14:53

Witam,

Mam dość duży problem i liczę bardzo liczę na pomoc :) Dostałem dziś wezwanie do zapłaty 2250 zl od pewnej firmy robiącej szablony, gdyż na moich aukcjach był wykorzystany ich kod, problem jest taki, że nie ja im ten kod ukradłem tylko firma u której zakupiłem szablon na allegro. Po wyjaśnieniu tej sytuacji Pani powiedziała, że w takim razie 1500 zł. Na pytanie dlaczego od razu nie skontaktowali się, aby usnąć szablon, stwierdziłą, że oni skontatkowali się z firmą która ich oszukała i im kazała przekazać mi (i zapewne nie tylko mi) abysmy usuneli aukcje, a że ta firma tego nie zrobiła to ja musze zapłacić :D Nie jestem prawnikiem, więc być może oni mają racje, ale tak na "chłopski" rozum, moim zdaniem, nie powinni odemnie rządać zapłąty a tylko zmiane szablonu. Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam

ciopas

Re: Kara za wykorzystanie szablonu allegro

Postautor: ciopas » 10 cze 2018, o 10:17

https://6krokow.pl/jak-znalezc-i-wybrac ... franczyze/ Zerknij sobie tu, bo ciekawie pisza.