Co robicie w czasie wolnym?

Kacperek515

Re: Co robicie w czasie wolnym?

Postautor: Kacperek515 » 28 paź 2019, o 16:19

Ja to w wolnym czasie najbardziej lubię robić dużo zdjęć. Fotografia jest moją pasją już od kilku lat i staram się poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie zawsze jak to jest tylko możliwe. Oczywiście bardzo ważna tutaj jest praktyka, dlatego kupiłem sobie ostatnio nowy obiektywy do lustrzanki. Mam nadzieję, że teraz będę pstrykał jeszcze więcej zdjęć.

joey02

Postautor: joey02 » 29 paź 2019, o 13:42

Mam go bardzo mało.. niestety.

cyntia.02

Postautor: cyntia.02 » 11 lis 2019, o 13:29

Trudno zmotywować mi się do czegoś konstruktywnego, dlatego większość czasu spędzam przed komputerem. Bardzo lubię grać w gry takie jak gra Rycerze i Księżniczki oraz wszystkie podobne, gdzie trzeba zbierać i budować. Możecie polecić coś podobnego?

Norbert4443

Postautor: Norbert4443 » 14 lis 2019, o 12:43

Ja praktycznie cały czas słucham muzyki, a że wolę kupić płytę i wspierać artystów niż ściągac przez internet to zakupiłem ostatanio płyty muzyczne i jestem bardzo z nich zadowolony. Są one naprawdę świetne. Zamawianie przez internet jest super sprawa ponieważ nie musze wychodzić z domu. Polecam

Jolen

Postautor: Jolen » 17 lis 2019, o 22:28

Ja odnawiam stare meble, to bardzo relaksujące zajęcie :)

Monka03

Postautor: Monka03 » 22 lis 2019, o 19:52

Najszczęśliwsza jestem, gdy w wolnym czasie nie muszę robić nic i jedynie skupiam się na relaksie i odpoczynku. Dobry film, książka, kocyk, olejki zapachowe, które wprowadzają człowieka w rewelacyjny nastrój, no i może trochę wina. Czasem tak myślę, że jednak niewiele mi potrzeba do szczęścia, ale to właśnie takie chwile sprawiają, że ładuję baterie i zyskuję ogrom energii na kolejne dni.

michal4

Postautor: michal4 » 26 lis 2019, o 13:00

Czasem właśnie wystarczy usiąść wygodnie i posłuchać swojej ulubionej muzyki. To będzie najlepszy relaks, jaki można sobie wymarzyć. Warto zainwestować w dobrej jakości kolumny https://www.oleole.pl/kolumny-audio.bhtml które będą umilały wieczory dobrej jakości muzyką.

Krysia

Postautor: Krysia » 1 gru 2019, o 19:58

Zazwyczaj staram się spędzać go aktywnie z rodziną, bardzo lubimy spędzać czas w https://www.fitpark.pl/otwarte-strefy-a ... m-osa.html, ponieważ tam po ciężkim tygodni idzie się odstresować. Uwielbiam spędzać czas z rodziną i zazwyczaj staram się aby spędzić go na 100%, aby każdy był zadowolony. Poza tym, dzięki temu łączymy przyjemności z pożytecznym :)

Lidka

Postautor: Lidka » 3 gru 2019, o 19:49

Ja najczęściej trenuję bachate i jazz. Praktykuję równiez jogę. Czytam książki. Ostatnio też z chłopakiem wybralismy się pojeździć konno. Piękna sprawa! Te zwierzęta są niesamowite! Polecam spróbować! :)

Diana1990

Postautor: Diana1990 » wczoraj, o 12:02

Wszystko zależy od tego ile mam wolnego czasu, ile zasobu wolnej gotówki, jaka pogoda za oknem i z kim mam się gdzieś wybrać. Standardowo jest to jednodniowy wypad w góry, za miasto, teatr, kino lub wyjazd weekendowy gdzieś dalej. Miesiąc temu byłam w Warszawie, pozwiedzałam trochę miejsc i przeszłam się do pracowni Doroty Szelągowskiej. Niedaleko zajrzałam do Garo Sushi, które zaserwowało mi najlepsze sushi jakie jadłam w moim życiu. Polecam.