Elewacja budynku.

Gr3g0rY922007

Elewacja budynku.

Postautor: Gr3g0rY922007 » 29 paź 2012, o 21:07

Witam!

Mam do was kilka pytań. Mianowicie na wiosnę była robiona elewacja i docieplenie budynku, która ewidentnie źle została wykonana. Było kilka poprawek i ogólnie kłótni i miało być już wszystko oki a tu dziś na budynku pojawił się efekt biedronki(źle zamontowane kołki). Sprawa nadaje się do skierowania na drogę prawną i odzyskania kosztów poniesionych za docieplenie i elewację, lecz jest pewien problem mianowicie: wszystkie formalności były załatwiane na moją mamę czyli: rachunki,umowy itp. Lecz niestety na zakończenie tych poprawek dał tacie pewien dokument do podpisania. Jak się później okazało, że prace zostały dobrze wykonane więc pan "fachowiec" czuje się pewnie i po prostu wyszedł z niego zwykły cham i nie ma teraz żadnej rozmowy. Moje pytanie czy da się to jakoś odkręcić? W końcu każde inne dokumenty podpisywała mama a nie tata. Czy jest jakaś możliwość walki czy od razu wszystko spisane na straty?

Dziękuje za przeczytanie moich wypocin i jeszcze większe dzięki za każdą rade jaką mam nadzieję uzyskam tutaj.

Pozdrawiam.

kriss998

Re: Elewacja budynku.

Postautor: kriss998 » 8 wrz 2018, o 08:31

Mnie czeka remont elewacji i pomyślałem, że może dodam ogłoszenie w sieci, np. w tym miejscu https://ogloszenia.taelo.pl/ i sprawdzę, czy jakieś firmy/osoby warte uwagi się do mnie odezwą. Jak myślicie? Warto, czy nie warto? Dajcie mi koniecznie znać, bo chciałbym się przekonać, czy już ktoś używał tych darmowych ogłoszeń.