dyplom uczelni techniczej problem ze specjalnoscia

aro80

dyplom uczelni techniczej problem ze specjalnoscia

Postautor: aro80 » 14 sty 2010, o 18:58

witam
Mam problem z Dyplomem.
Otóz w 2004 rozpocząlem studia inzynierskie niestacjonarne na politechnice na wydziale budownictwa o specjalnosci Konstrukcji budowlanych i Inzynierskich.
Bedac na czwartym roku zmieniono nam troche program studiow okrajajac go troche.
w 2008 skonczylem uczelnie jednakze temat mojej pracy byl tak ambitny (taki dostalem) iz obronilem sie dopiero w grudniu 2009. (zapewniam, iz temat mojgo dyplomu byl w b trudny -ok 80-100 stron samych obliczen- i byly zaklady iz go nie napisze)
gdy sie bronilem dowiedzialem sie iz nie mam specjalnosci tzn jestem inzynierem budownictwa, ale bez specjalnosci, gdyz w pazdzierniku 2009 zmienil sie regulamin studiów. Koledzy ktorzy obronili sie wczesniej maja wpisane w rubryce specjalnosc konstrukcje budowlane i inzynierskie, ja mam natomiast pusta rubryke.

PROSZE pomozcie co mam zrobic, z takim dyplomem nie znajde dobrej pracy, nie poto szedlem na ta specjalnosc i sie tyle meczylem ze by teraz wyladowac z niczym.

Rozmawialem dzisiaj z dziekanem i powiedzial ze taka uchwala zostala podjeta i nic juz nie mozna zrobic.
Nadmienie , iz w indeksie w rubryce specjalnosc wpisane mam konstrukcje budowlane i inzynierskie