Gdzie kupujecie kosmetyki?

mared434

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Postautor: mared434 » 29 lip 2019, o 20:41

Jeśli twoje wlosy mają bardzo kiepską jakość to poszukaj na stronie https://sklep.fryzaw.pl/produkty/barber-shop,2,5762 ampułek. Możesz skorzystać z różnych promocji, czasami oni wykonują różne specjalne okazje. Jeśli nie lubisz kupować online to nie ma sprawy bo mają oni kilka stacjonarnych siedzib. Zobacz sobie gdzie je znajdziesz

silviafederici

Postautor: silviafederici » 6 sie 2019, o 10:37

Ja kosmetyki na swój użytek kupuję niemalże wyłącznie w drogerii internetowej, do tego bardzo konkretniej, mianowicie tej: https://www.ezebra.pl/ . Powodem jest fakt, że mają tam wszystkie spośród interesujących mnie marek, czyli tych, których używam w codziennej pielęgnacji, tych, do których mam duże zaufanie i wiem, że się doskonale w moim przypadku sprawdzą :). No ale nie tylko z tego względu robię tam zakupy. Korzystałam z ofert wielu różnych drogerii internetowych, ale to właśnie eZebra w największym stopniu mnie do siebie przekonała, jeżeli chodzi o takie aspekty, jak ceny, wygoda, łatwość korzystania z ich strony czy też wszelkie kwestie związane z dostawą – jestem zabieganą kobietą, więc bardzo zwracam uwagę na to, by te elementy wszystkie były jak najlepiej dopieszczone i między mną, a kosmetykami które chcę zakupić nie stały żadne niepotrzebne bariery :). Natomiast ze sklepów stacjonarnych nie korzystam już od jakiegoś czasu – no, może czasami okazjonalnie, ale jednak wygodniej mi robić zakupy w Internecie.

dolbunia

Postautor: dolbunia » 6 sie 2019, o 12:25

siemka witam :)

Ailis

Postautor: Ailis » 7 sie 2019, o 09:22

Ja zanim kupię dany kosmetyk to szukam w róznych sklepach ale fajne i niedrogie znajdziecie Kosmetyki do twarzy - Ceneo.pl ja dzięki tej porównywarce mogłam sobie porównac ceny ile kosztują, gdzie taniej i w którym sklepie sa dostępne. Fajnie że jest taka strona Ceneo gdzie można znaleźć wiele produktów.

loska36

Postautor: loska36 » 14 sie 2019, o 19:29

Zwykle w aptece i jest to m.in. seria z olejem wiesiołkowym polski GAL. Generalnie kosmetyki apteczne mają lepsze składy i nie uczulają tak często jak kosmetyki drogeryjne.