Strona 1 z 1

Zarządca nieruchomości.

: 2 lut 2018, o 17:31
autor: Thalia1995
Jestem właścicielką mieszkania w nieruchomości wspólnej. Zarządca nieruchomości nie spełnia swoich obowiązków odnośnie napraw bieżących. Wszelkie interwencje kończą się obietnicami, zrzucaniem winy na wykonawców i odwlekaniem realizacji czynności, do których zarządca jest zobowiązany i pobiera z racji tego wynagrodzenie. Nie wiem jak działać skutecznie. Do kogo i w jaki sposób zwrócić się w celu wywarcia wpływu na firmę zarządzająca.

Re: Zarządca nieruchomości.

: 19 sie 2018, o 14:34
autor: women
Zarządce może zwolnić zarząd i nie jest to zbyt trudne. Szczerze polecam firmę per modum która zarządza wieloma warszawskimi osiedlami. Firma ma wieloletnie doświadczenie i dobrze znają się na swojej robocie.

Re: Zarządca nieruchomości.

: 22 sie 2018, o 18:18
autor: Paprycja
Thalia1995 pisze:Jestem właścicielką mieszkania w nieruchomości wspólnej. Zarządca nieruchomości nie spełnia swoich obowiązków odnośnie napraw bieżących. Wszelkie interwencje kończą się obietnicami, zrzucaniem winy na wykonawców i odwlekaniem realizacji czynności, do których zarządca jest zobowiązany i pobiera z racji tego wynagrodzenie. Nie wiem jak działać skutecznie. Do kogo i w jaki sposób zwrócić się w celu wywarcia wpływu na firmę zarządzająca.


Zarządca nie jest najwyższą instancja, jak trzeba to mozesz isc nawet do sądu cywilnego ze nie wywiazuje sie z umowy.