Jakie meble wybrać?

vika

Re: Jakie meble wybrać?

Postautor: vika » 23 lip 2018, o 14:54

Ja bym optowała za gotowymi rozwiązaniami. Mam tu na myśli meble systemowe. Do kuchni w nowoczesnym stylu idelne będą systemy mebli Prime i Verona od producenta Biuroimeble http://www.biuroimeble.com.pl/oferta/meble_kuchenne Podobają się mi oba systemy z tymże Prime wyróżnia, to że wszystko otwiera się na dotyk - cała kuchnia bez uchwytów.

kokot

Postautor: kokot » 25 lip 2018, o 23:03

Z drewna.

Splatt28

Postautor: Splatt28 » 26 lip 2018, o 08:08

Proste, kontrastujące z całym pomieszczeniem. Grunt, żeby nie przytłaczały.

maniek5

Postautor: maniek5 » 6 sie 2018, o 09:10

Mi sie podobają minimalistyczne meble, torchę w stylu loftowym, coś takiego jak ta komoda Zresztą planuję remont generalny i będę całe mieszkanie urządzać właśnie w takim stylu

Bertyl555

Postautor: Bertyl555 » 2 wrz 2018, o 13:28

Od niedawna jestem ojcem , mam małego synka. Żona kazała mi kupić krzesełko do karmienia, jednak miałem z tym spory problem, ponieważ wybór jest ogromny i roznorodny. Znalazłem ranking-najlepszych-krzeselek-do-karmienia/ i jestem bardzo zadowolony. Wszystko rzetelnie , profesjonalnie opisane. Polecam serdecznie.

Gardian

Postautor: Gardian » 9 wrz 2018, o 10:31

Ja zawsze decyduje się na meble z sieciówek, nie mam potrzeby kupować i zamawiać produktów na wymiar. Ostatnio jednak zdecydowałem się na głośniki sufitowe do zabudowy i szczerze mogę Wam polecić taki pomysł ! Skorzystałem z oferty na stronie https://eissound.pl/ i jak dla mnie firma godna polecenia ! Świetne rozwiązanie, a wykonywanie czynności domowych przy dźwiękach sprawia jeszcze więcej radości

Shee

Postautor: Shee » 10 wrz 2018, o 19:27

To zależy o jakim stylu mowa. Jeśli lubisz amerykańskie wnętrza, to mogę polecić Ci amerykańską markę premium - Open Space Interiors. Mają piękne, stylowe kolekcje mebli do sypialni, salonu, jadalni, czy gabinetu, a także dodatki. Ja osobiście znudziłam się już minimalistycznym, skandynawskim stylem, więc swoje wnętrze urządziłam zgodnie z duchem amerykańskich projektantów. Zajrzyj do ich oferty, może Tobie też coś wpadnie w oko: https://www.ospace.com.pl/.

Gardian

Postautor: Gardian » 16 wrz 2018, o 12:57

Ja mogę Wam poradzić coś w kwestii jaką sa meble do restauracji. Mam kilku letnie doświadczenie w tym biznesie, a jakiś czas temu robiłem generalny remont w jednym z lokali. Zdecydowałem się na meble od jednego z producentów z Radomska i powiem szczerze, że warto u niego zamawiać. Najbardziej spodobały mi się krzesła famag z oferty http://www.radomskomeble.pl/fameg-autor ... iciel.html jednak wszystkie zakupione rzeczy są naprawdę bardzo dobre pod względem jakościowym. Firma godna polecenia !

TeaLoveer3

Postautor: TeaLoveer3 » 17 wrz 2018, o 18:10

O proszę, nawet nie sądziłem że można znaleźć tyle fajnych ofert dotyczących mebli ;d

kriss998

Postautor: kriss998 » 18 wrz 2018, o 11:38

Jeśli chodzi o kuchnię, to my zdecydowaliśmy się na meble na wymiar. Już wiele elementów mamy wybranych, ale cały czas nie możemy zdecydować się na jakieś konkretne sprzęty. Największy problem to chyba lodówka. Żona sprawdza bloga Ania Radzi i mamy nadzieję, że znajdziemy jakieś cenne wskazówki związane z zabudową kuchni.