Jakie meble wybrać?

LeszekPoz

Jakie meble wybrać?

Postautor: LeszekPoz » 16 sty 2018, o 21:38

Jakie meble wybrać do swojego mieszkania? Czy stawiać na meble tworzone od podstaw przez stolarza? Warto uwzględnić meble na wymiar i pod zabudowę?
Rzeczywistość to za mało, żeby zainteresować ludzi. (...) Rzeczywistość to wszyscy mają na co dzień.

maciejka

Re: Jakie meble wybrać?

Postautor: maciejka » 7 lut 2018, o 20:44

Myślę, że najlepiej będzie jeśli o pomoc w doborze mebli poprosisz profesjonalnych projektantów wnętrz. Na rynku nie brak firm specjalizujących się w aranżacji przestrzeni. Jedną z nich jest http://www.dom-art.eu/projektant-architekt-wnetrz/ z Krakowa, która swój oddział ma również w Katowicach.

Paulina55

Postautor: Paulina55 » 21 mar 2018, o 14:25

Myślę, że na rynku jest wiele gotowych rozwiązań, więc niekoniecznie trzeba inwestować w tworzenie mebli od podstaw. Warto jednak zwrócić uwagę nie tyko na ich wygląd, ale też jakość wykonania. Ja kupowałam jakiś czas temu meble do salonu – stolik, zestaw szaf i komodę. Na https://www.resmar.pl/sklep/komody.html możesz zobaczyć kilkadziesiąt wariantów komód, które według mnie świetnie się prezentują i są bardzo wytrzymałe. Może przyda ci się moja propozycja do podjęcia decyzji w sprawie wyboru mebli. ;)

Certiko22

Postautor: Certiko22 » 22 mar 2018, o 15:22

Ja zawsze zamawiam bukowe na wymiar.

agazetka

Postautor: agazetka » 26 mar 2018, o 14:17

Meble to trzeba najlepiej na wymiar zamawiać, może i drożej wychodzi ale wtedy mamy 1:1 idealnie dopasowane :)
Jakie rzeżączka daje objawy? Sprawdź!

Temi_edyta

Postautor: Temi_edyta » 28 mar 2018, o 09:04

Meble zawsze na wymiar. Najgorsze są samodzielne docięcia czy odstające kanty, których nie potrafimy się pozbyć. Płacę za usługę = wymagam :)