Strona 1 z 2

Urządzamy własne mieszkanie

: 16 sty 2018, o 21:37
autor: LeszekPoz
Na co zwrócić uwagę urządzając własne mieszkanie? Czy warto zadbać o projekt wnętrz? Jak przebiega aranżacja wraz z architektem?

Re: Urządzamy własne mieszkanie

: 7 lut 2018, o 20:24
autor: maciejka
Urządzasz własne mieszkanie? Uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli do zaaranżowania wnętrza najmiesz profesjonalną firmę. Mogę polecić Ci w tym zakresie przedsiębiorstwo http://www.dom-art.eu/projektowanie-aranzacja-wnetrz/ z Katowic (na jego stronie internetowej dokładnie opisano, jak wygląda proces projektowania wnętrz).

Re: Urządzamy własne mieszkanie

: 28 mar 2018, o 18:04
autor: marek859
W urządzaniu nowego mieszkania może pomóc architekt wnętrz, a jeśli będzie używał oprogramowania AutoCAD http://www.mat.net.pl/oprogramowanie-cad/autocad-2/ to wszystko będziecie mogli dokładnie sobie sprawdzić. Wydaje mi się to fajną opcją i możliwością, więc według mnie każdy może spróbować poszukać takiego specjalisty.

Re: Urządzamy własne mieszkanie

: 11 kwie 2018, o 09:33
autor: Temi_edyta
Nigdy nie urządzałam mieszkania z pomocą architekta, ale zawsze dobrze jest, jak spojrzy na przestrzeń ktoś trzeźwym okiem i na chłodno. My w szale urządzania gniazdka możemy nie dostrzec wielu rzeczy. Architekt powinien być ok ;)

Re: Urządzamy własne mieszkanie

: 23 paź 2018, o 17:28
autor: piollo
Dzięki wszystkim za wypowiedzi, ja właśnie chyba zdecyduje się na pomoc architekta i znalazłem już nawet jedno biuro które przykuło moją uwagę - https://www.skorupski-studio.pl/uslugi- ... ojektowego - ale chętnie poznam również wasze opinie, co o tym sądzicie? :)

Re: Urządzamy własne mieszkanie

: 24 paź 2018, o 13:37
autor: Praworządna
Urządzając własne mieszkanie warto pamiętać o aranżacji okien. Niezastąpionym elementem kazdego okna są rolety okienne. Wymiary okien i rolet mogą się różnić, dlatego warto zamawiac rolety na wymiar. Takie rolety znajdziecie w ofercie firmy DecoDesign. Na stronie firmowej znajdziecie katalog tkanin oraz instrukcję, jak dobrze wymierzyć okno aby roleta była idealnie dopasowana.
Rolety to niby taki szczegół ale jednak bardzo ważny przy aranżacji każdego pomieszczenia.

Re: Urządzamy własne mieszkanie

: 24 paź 2018, o 14:32
autor: foxy
Architekt robi ci projekt, nanosi twoje uwagi i może się na tym skończyć jego rola, ewentualnie może pomóc w kupowaniu materiałów i dopilnowaniu ekipy remontowej

Re: Urządzamy własne mieszkanie

: 28 paź 2018, o 16:45
autor: Kazia
Mieć projekt to połowa sukcesu. Znaleźć sobie odpowiednie materiały to już chyba każdy potrafi. Jest tak duzy wybór sklepów. Poczytać trochę opinii o nich i jesteśmy w domu :) Mam taki swój ulubiony https://eurodeco.pl/ Nigdzie nie widziałam tak pięknych paneli ściennych i kasetonów sufitowych. Rzeczy modne w chwili obecnej a przede wszystkim bardzo estetyczne.

Re: Urządzamy własne mieszkanie

: 29 paź 2018, o 23:12
autor: PaniKowalik
Urządzanie mieszkania to duża ekscytacja!

Re: Urządzamy własne mieszkanie

: 23 gru 2018, o 20:22
autor: mared434
Jeżeli szukacie mieszkania, polecam sprawdzić http://ronson.pl/panoramika/o-osiedlu/ .