Strona 1 z 1

Urządzamy własne mieszkanie

: 16 sty 2018, o 21:37
autor: LeszekPoz
Na co zwrócić uwagę urządzając własne mieszkanie? Czy warto zadbać o projekt wnętrz? Jak przebiega aranżacja wraz z architektem?

Re: Urządzamy własne mieszkanie

: 7 lut 2018, o 20:24
autor: maciejka
Urządzasz własne mieszkanie? Uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli do zaaranżowania wnętrza najmiesz profesjonalną firmę. Mogę polecić Ci w tym zakresie przedsiębiorstwo http://www.dom-art.eu/projektowanie-aranzacja-wnetrz/ z Katowic (na jego stronie internetowej dokładnie opisano, jak wygląda proces projektowania wnętrz).

Re: Urządzamy własne mieszkanie

: 28 mar 2018, o 18:04
autor: marek859
W urządzaniu nowego mieszkania może pomóc architekt wnętrz, a jeśli będzie używał oprogramowania AutoCAD http://www.mat.net.pl/oprogramowanie-cad/autocad-2/ to wszystko będziecie mogli dokładnie sobie sprawdzić. Wydaje mi się to fajną opcją i możliwością, więc według mnie każdy może spróbować poszukać takiego specjalisty.

Re: Urządzamy własne mieszkanie

: 11 kwie 2018, o 09:33
autor: Temi_edyta
Nigdy nie urządzałam mieszkania z pomocą architekta, ale zawsze dobrze jest, jak spojrzy na przestrzeń ktoś trzeźwym okiem i na chłodno. My w szale urządzania gniazdka możemy nie dostrzec wielu rzeczy. Architekt powinien być ok ;)