Strona 1 z 1

pieniądze na wyjątkowe wydatki

: 21 wrz 2017, o 18:11
autor: alan437
Cześć. Ostatnio wraz z mężem utworzyliśmy własny biznes. Połączyliśmy wpólnie siły i oto jesteśmy. Niestety, chcąć rozwinąć działalność potrzebujemy troszke pieniedzy. Wielu znajomych polecało nam ofertę ze strony szybka pożyczka Powiem szczerze, gdy usłysząłam tak wiele pozytywnych rzeczy o niej, to nie mogłam uwierzyć. Minimum formalności i rzetelna praca osób odpowiedzialnych za kredyt. Brzmiało zachęcająco. Jesteś prawie przekonana. Również polecacie ?

Re: pieniądze na wyjątkowe wydatki

: 1 paź 2017, o 16:13
autor: thakita4025
Ze wszystkich pożyczek dostępnych obecnie mogę polecić serdecznie https://www.credy.pl/szybka-pozyczka-online/ które są bardzo korzystne dla klienta. Są one nisko oprocentowane, a o terminie spłaty decydujemy sami. Wielokrotnie korzystałem i nie żałuję wyboru :)

Re: pieniądze na wyjątkowe wydatki

: 24 sie 2018, o 20:00
autor: murlok
Posiadam własną firmę, jednak prowadzenie jej przez pierwsze miesiące byłoby znacznie trudniejsze gdybym nie korzystała z informacji, które są na blogu http://www.bestoferta.pl/jak-zarobic-pieniadze-w-domu/ znacznie ułatwiły mi one życie i wyjaśniły kilka kwestii odnośnie zarabiania.

Re: pieniądze na wyjątkowe wydatki

: 27 sie 2018, o 14:46
autor: Temi_edyta
Polecam firmy, które udzielają darmowych pożyczek. Sprawdźcie tylko, do jakich kwot można je brać https://banking-magazine.pl/2015/06/29/ ... h-kwotach/

Re: pieniądze na wyjątkowe wydatki

: 27 sie 2018, o 15:32
autor: angelika94
na takie wydatki warto oszczędzać

Re: pieniądze na wyjątkowe wydatki

: 28 sie 2018, o 13:56
autor: magicX
Fakt, ale czasami tych oszczędności nie wystarczy, wtedy mogą być problemy :/

Re: pieniądze na wyjątkowe wydatki

: 28 sie 2018, o 13:57
autor: MarysSka
Ja staram się unikać brania pożyczek. Wolę zdecydowanie konta oszczędnościowe. Na przykład od roku zbierałam pieniądze na upragniony zabieg z dziedziny medycyny estetycznej. Wiedziałam kiedy konkretnie będę chciała wykonać ten zabieg, dlatego też postanowiłam sukcesywnie na niego oszczędzać.

Re: pieniądze na wyjątkowe wydatki

: 19 wrz 2018, o 07:43
autor: byanna
Jeśli chodzi o sfinansowanie bieżących wydatków w firmie takich jak zakup towarów, opłacenie faktur, zakup usług itp. warto skorzystać z kredytu obrotowego https://habzafinanse.com.pl/kredyt-obrotowy/

Re: pieniądze na wyjątkowe wydatki

: 10 gru 2018, o 13:03
autor: Korsarz
Cieszę się, ze w końcu założyłam działalność i teraz potrzebowałabym na start jakiejś gotówki. Moja siostra zgodziła się, aby być użyczającym, dlatego będę mogła skorzystać z kredytu obrotowego. Dzięki temu będę miała lepszą płynność finansową firmy. Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat takiej umowy użyczenia to zerknijcie do tego artykułu https://paniala.pl/wiedza/umowa-uzyczenia/ .