Strona 1 z 1

Internet a starsze osoby

: 15 lip 2017, o 21:26
autor: tomek554
Moja babcia zawsze mi mówiła że chce się ze mną częściej widywać, jednak studiuje z dala od rodzinnego miasta. Pokazałem jej filmiki na youtubie firmy assa polska, w których jest pokazane w łatwy sposób min Jak używać Skype ?. Babcia szybko sie nauczyła i teraz częsciej rozmawiamy

Re: Internet a starsze osoby

: 18 lip 2017, o 23:27
autor: kolos
moi dziadkowie już od dawna śmigają sobie po necie :) Najmilej zaskoczyła mnie babcia, bo jak kiedyś pwiedziałem że nie wiem jaka nazwa firmy byłaby najodpowiedniejsza dla mojego biznesu to kilka dni później podesłala mi ten link https://nazwane.pl/pl/oferta/nazwa-dla-firmy/2,17,24 :)

Re: Internet a starsze osoby

: 20 sie 2017, o 21:29
autor: ela677
Moja babcia świetnie sobie radzi z internetem. Ostatnio znalazła w sieci radio: http://fm.tuba.pl/gatunek/Dla+Dzieci+-+Hity+Przedszkolaka i zawsze gdy odwiedzają ją wnuki to słuchają razem piosenek. Wbrew pozorom starsze osoby mogą świetnie poruszać się w sieci.

Re: Internet a starsze osoby

: 31 sie 2017, o 12:19
autor: Sabinka
super sprawa! chyba też pomyślę o takim kursie dla dziadków, ułatwiłoby nam to kontakt.

Re: Internet a starsze osoby

: 6 wrz 2017, o 12:17
autor: PerfectSpace
Rewelacja, mój dziadek zawsze był otwarty na nowe technologie i na pewno mu to pomoże.

Re: Internet a starsze osoby

: 10 lip 2018, o 12:40
autor: Kazia
Fajnie jest zachęcic starsze osoby do obsługi komputera, internetu. To dla nich niejednokrotnie jedyne okno na świat. Przy osobach starszych leżących robi sie najczęściej problem z lekarzem. Dobrze wtedy skorzystać z pomocy geriatry w Warszawie http://www.lekarzdodomu.pl/ którego mozna umówić w każdej chwili, jako, że infolinia działa 24 h. Gariatra z Warszawy daje poczucie bezpieczeństwa zarówno osobie starszej, jak i rodzinie.