Mieszkanie komunalne - zameldowanie

felon25

Mieszkanie komunalne - zameldowanie

Postautor: felon25 » 25 maja 2015, o 11:53

Witam,
Mieszkam z mamą od ponad dwóch lat i jej facetem w mieszkaniu które jest mieszkaniem komunalnym. Zameldował on Nas na pobyt stały gdyż on jest głównym najemcą. Jakiś czas on płacił za rachunki prąd, mieszkanie - my mu na wszystko dawaliśmy ale niestety nie mam potwierdzenia. Teraz wszystkie rachunki od ponad pół roku są na nasze nazwisko. Niestety facet mojej mamy jest agresywny, spożywa alkoholu, jest bezdomnym. Niestety prowadzi to do ogromnego brudu i rozprzestrzeniania się robactwa. Ma niebieską kartę ( chociaż MOPR twierdzi, że została zdjęta a dzielnicowy nas o tym nie poinformował). Mam z mamą do dyspozycji jeden pokój. Niestety warunki jak i ta sama osoba jest niebezpieczna a więc z mamą "po cichutku" wyprowadzamy się. Będziemy tam zaglądać, opłacać rachunki na nasze dane. Nie chcemy po prostu stracić meldunku. Jeśli doszłoby do tego, że domyśli się iż "uciekliśmy" jak może nam zaszkodzić w tej sprawie? W pokoju dla nie poznaki zostawiamy dwa łóżka, meble, stare ciuchy itp.