odwołanie od decyzji administracyjnej

p_aker

odwołanie od decyzji administracyjnej

Postautor: p_aker » 21 gru 2016, o 11:11

Witam!!!
Sąsiad wystąpił do starostwa o pozwolenie na budowę domu oraz przydomową oczyszczalnie ścieków na którą to musiał sporządzić operat wodnoprawny. W operacie tym zaznaczył że podczyszczone ścieki oraz woda opadowa będzie odprowadzana do "rowu" (zagłębienia, załamania terenu) znajdującego się na mojej działce do której nie ma żadnych praw ani mojego pozwolenia na odprowadzanie tych ścieków. Zostałem poinformowany o wszczęciu postępowania i po zapoznaniu się ze sprawą wysłałem pocztą polską listem poleconym do starostwa moje uwagi w tym temacie. Starostwo nie czekając na moje uwagi niezwłocznie po mijającym terminie na wniesienie uwag wydało decyzje pozytywną dla inwestora.(potwierdzałem telefonicznie że się pośpieszyli).Moje pytanie jest następujące:
1.jeżeli to starostwo popełniło błąd to nie mogą sami go naprawić bez mojego odwołania?
2.jeżeli się nie odwołam i decyzja stanie się prawomocna to czy mam prawo i obowiązek wpuścić inwestora z robotami na moją posesje?

kochus

Re: odwołanie od decyzji administracyjnej

Postautor: kochus » 5 sty 2017, o 23:39

podbijam temat

Romo122

Postautor: Romo122 » 12 sty 2017, o 12:39

Chyba nikt nie odpowie nam na to.

cinucha22
Kontaktowanie:

Postautor: cinucha22 » 13 sty 2017, o 19:37

Odwołuj się jak najszybciej.. skoro starostwo wydało taką decyzję to sami jej nie zmienią.
Sprawdź jak rzucić palenie Desmoxan opinie