Kraków medycyna estetyczna

Majkel12

Kraków medycyna estetyczna

Postautor: Majkel12 » 22 maja 2019, o 10:59

Hej wszystkim,
zamierzam wybrać się do kraków medycyna estetyczna. Chcę poprawić sobie nos i wygładzić zmarszczki. Gdzie najlepiej będzie zrobić takie zabiegi w Krakowie? Jest jakieś naprawdę dobre centrum medycyny estetycznej kraków?

Zybigi40

Re: Kraków medycyna estetyczna

Postautor: Zybigi40 » 29 maja 2019, o 13:40

Nie znam tego miejsca, ale zapytam znajomej, czy nie słyszała o tym gabinecie. W sumie to moja żona też wspominała mi o tego typu zabiegach.

kingston

Postautor: kingston » 5 cze 2019, o 11:05

Pewnie takich gabinetów w Krakowie nie brakuje...

Idanna

Postautor: Idanna » 11 cze 2019, o 12:20

Jeśli szukasz kliniki, która jednocześnie zajmuje się med. est. i chirurgią plastyczną to polecam SCM estetic. Mają świetnych lekarzy. Moją dermatolożka i jednocześnie lekarzem med. est. jest dr Joanna Sułowicz. A teraz zapisałam się do dr Boligłowy. Też chcę poprawić nos, a to podobno światowej sławy chirurg. Do tej pory robił karierę w Szwajcarii.

GoodWife

Postautor: GoodWife » 14 cze 2019, o 14:26

W Krakowie mnóstwo jest takich salonów.

BalbinaQ

Postautor: BalbinaQ » 25 cze 2019, o 15:39

Faktycznie w Krakowie,jest sporo tego typu salonów,zajmujących się medycyna estetyczną,jednak wszystko zależy od tego czego w danej chwili potrzebujemy.Poszukując miejsca, w którym chcemy wykonać zabieg zmniejszenia piersi,warto udać się do https://chirurgplastyczny-krakow.pl/zmniejszanie-piersi
Nie zdajemy sobie sprawy z tego ,że wiele kobiet cierpi na tzw. przerost piersi.Dzięki istnieniu takich miejsc jak Centrum Medyczne Dbaj o Piersi,tysiące kobiet zacznie normalnie funkcjonować w społeczeństwie.

KonradSkal

Postautor: KonradSkal » 22 lip 2019, o 12:17

Salony medycyny estetycznej są ostatnio bardzo popularne i pojawiają się jak grzyby po deszczy. Przed wizytą w jakimkolwiek salonie nalezy przede wszystkim sprawdzić jakim sprzętem posługują się pracujący tam profesjonaliści. Czasami warto dopłacić, żeby mieć pewność że nie tylko pracownicy są profesjonalni, ale sprzet też. Waro zapoznać się trochę z tym tematem: https://www.btlestetyka.pl/urzadzenia-d ... laserowej/

warda7

Postautor: warda7 » 13 sie 2019, o 08:50

ja mogę polecić swój salon, używamy tylko preparatów od zaufanych producentów. najlepsze efekty klientki mają po
xela rederm albo mesofiller, zależnie od typu cery