Chirurdzy (Grey's Anatomy) S15E19 online PL napisy lektor CDA Zalukaj

Weroniczkaa1983
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2019, o 11:56

Chirurdzy (Grey's Anatomy) S15E19 online PL napisy lektor CDA Zalukaj

Postautor: Weroniczkaa1983 » 27 mar 2019, o 23:53

Przegapiłeś premierowy odcinek? Spokojnie, możesz nadrobić zaległości w bardzo prosty sposób. 
Dostępne są w dobrej jakości! – Sprawdź ! Mamy dostęp do naprawdę szerokiej bazy seriali i filmów :)

oglądaj Chirurdzy (Grey's Anatomy) S15E19 online PL CDA

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


Rob Lowe był ostatnio na podcastie „WTF With Marc Maron”, mówiąc o rolach, które odrzucił w przeszłości, i powiedział / żartował / szacował, że prawdopodobnie stracił dosłownie 70 milionów dolarów dzięki tej decyzji McDreamy. Oto jak ta część rozmowy się rozgrywała:

Pieniądze to nie wszystko i nie jest tak, że Rob Lowe boli na tym froncie. Dla przypomnienia, według THR, Patrick Dempsey zarobił około 400 000 $ na odcinku - lub około 9,6 mln USD na 24-odcinek sezonu. Patrick Dempsey był na wystawie do Sezonu 11 i opuścił go według własnego wyboru. Gdyby kontynuował sezon 15 - byłby bliski 150 milionów dolarów, dałby sobie radę, robiąc mniej we wcześniejszych sezonach i prawdopodobnie jeszcze bardziej podnosząc sezon 15.

Rob Lowe wcześniej podzielił się historią o tym, jak odrzucił rolę McDreamy w swoim pamiętniku z 2011 roku (za pośrednictwem Us Weekly). Rozmawiał już o koncercie CBS Dr. Vegas, kiedy spotkał się z ludźmi tworzącymi Anatomię Greya. Uwielbiał ten scenariusz, mówiąc, że nie ma porównania między tym dla Greya i Dr. Vegas. Ale w tym momencie wszystkie nowe dramaty ABC padły, a CBS był na dobrej drodze. Tak więc, mimo że podoba mu się scenariusz Greya, udał się do Dr. Vegas (z udziałem Amy Adams, btw) - która nagrała tylko 10 odcinków i wyemitowała tylko pięć odcinków, zanim została anulowana.

Hej, to się zdarza. Czasami jeden program wygląda na hit i idzie w drugą stronę. Wygląda na to, że jest w porządku z decyzją Grey's Anatomy, ponieważ i tak nie chciał być nazywany McDreamy.

Rob Lowe był już znany z filmów takich jak The Outsiders, St. Elmo's Fire i About Last Night ... zanim zyskał sławę jako gwiazda telewizyjna w The West Wing. To było przed doktorem Vegas. Po tym wydarzeniu powrócił do gry z Brothers & Sisters, Parks and Recreation, The Ginder i Code Black.

Ciekawe jest, jak wyglądała chemia Ellen Pompeo i Roba Lowe'a, jak Meredith Gray i Derek Shepherd. Czy zostałby z show nawet dłużej niż Patrick Dempsey - a może jeszcze wcześniej? To bardzo wymagający program dla aktorów.

Skoro mowa o Dereku Shepherdzie, odcinek Grey's Anatomy Season 15 z 11 kwietnia nosi nazwę „Good Shepherd” i wtedy poznamy zaginioną siostrę Nancy Shepherd. Amelia Shepherd i jej niedawna, bardziej niż powiązana, Link pojecha do Nowego Jorku, aby operować pacjentem z ciężką deformacją kręgosłupa, „ale trwają dłużej, niż się spodziewali, kiedy Nancy Shepherd zaprasza ich na obiad w jej domu. ” Dramat!

Zanim przejdziemy do tego odcinka 21 kwietnia, po raz pierwszy emitujemy odcinek 19 w czwartek, 28 marca, a odcinek Jo-meets-her-mother ma być tak wrażliwy, a ABC wydało nawet ostrzeżenie o treści. Sezon 15 Grey's Anatomy trwa w czwartki o 20:00 ET w ABC.
.
.
.


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości