samochód w leasing

basiova

Re: samochód w leasing

Postautor: basiova » 26 lip 2019, o 23:18

Nie odważyłabym się już, słyszałam od kolegi że trzeba bardzo uważać przy umowach

doran

Postautor: doran » 28 sie 2019, o 17:01

Akurat ja obaw nie miałem decydując się na samochód na firmę z salonu Porsche w Sopocie. W bardzo profesjonalny sposób przygotowali ofertę, możliwości finansowania. Transakcja przebiegła sprawnie, problemów brak. Auto sprawuje się znakomicie.

d.danek

Postautor: d.danek » 2 wrz 2019, o 15:01

Bardzo dobrą ofertę, jeśli chodzi o leasing, mają banki spółdzielcze. Okres spłaty może być rozłożony aż na 7 lat.
Więcej przydatnych informacji oraz praktyczny kalkulator leasingu znajduje się na stronie https://www.sgbleasing.pl/kalkulator-leasingowy. Jeśli ktoś potrzebuje samochód w leasing, to naprawdę polecam ten bank. Formalności tam są naprawdę ograniczone do minimum ;)

Kazia

Postautor: Kazia » 12 wrz 2019, o 20:15

Podpisując umowy leasingowe, dobrze jest to robić to w bankach, które mają dobrą renomę na rynku. Jednym z takich banków jest Santander Consumer Multirent https://www.scmultirent.pl/ udzielający leasingi, szczególnie dla firm małych i średnich. Sztandarowym produktem, znanym już dobrze na rynku jest leasing operacyjny. Z tego co zdążyłam się zorientować, to mają w swojej ofercie również leasing z EBI, czy z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. Porównując ze standardową ofertą leasing ten charakteryzuje się obniżoną sumą opłat. Gdyby ktoś z Was poszukiwał również kredyt na zakup używanego samochodu, to Santander Consumer Multirent ma go jako jedną z propozycji. Z tego co zdążyłam podpytać znajomych, to oprócz załatwienia leasingu udało im się tu również ubezpieczyć samochody, OC, AC i NW. Duża wygoda, przy jakimkolwiek zdarzeniu na drodze, można przez całą dobę korzystać z Centrum Likwidacji Szkód. Jak dla mnie to same pozytywy. Szczerze, to poszukując innych możliwości leasingu, nie znalazłam nic tak konkretnego, jak ta oferta.