Sprawdzony sposób na biznes

marek859

Re: Sprawdzony sposób na biznes

Postautor: marek859 » 3 lis 2018, o 00:07

Jest tak naprawdę kilka różnych kroków, które prowadzą do tego, że biznes jest dobrze prowadzony. Trzeba tylko znaleźć na to wszystko odpowiedni sposób i trzeba szukać pomocy. Od siebie powiem Wam tyle, że w biznesie bardzo ważne jest podejście do klienta i do tego, aby mógł robić zakupy na swoich zasadach, dlatego na stronie https://www.przelewy24.pl/blog/google-pay-zalety-uslugi przeczytajcie sobie o płatnościach telefonem i sprawdźcie, czy u Was są one do zrealizowania.

Korsarz

Postautor: Korsarz » 12 lis 2018, o 14:30

Moim zdaniem nie ma sprawdzonego sposobu na biznes. Najważniejsze, aby go dobrze zaplanować i realizować skrupulatnie swoje zamierzenia. Wiele czynników ma wpływ na prawidłowy rozwój firmy. Bardzo ważnym elementem jest z pewnością wprowadzenie właściwych rozwiązań IT w zakresie sieci LAN i WLAN, całego systemu kontroli i zarządzania. Ja nie wyobrażam sobie rozwoju mojej działalności bez współpracy ze specjalistami w tej dziedzinie z firmy Jantar http://www.jantar.pl/ .

FranekP

Postautor: FranekP » 16 lis 2018, o 01:28

Najlepszy sposób na biznes? Najlepiej robić to, co się lubi :). Polecam założyć własną szkołę sztuk walki mizong.pl- taaaaka ;) zabawa. Ubaw po pachy :mrgreen:.

jjusti18

Postautor: jjusti18 » 17 lis 2018, o 16:54

Witam, chciałabym nieco zaoszczędzić na prowadzeniu rejestrów korespondencji oraz wykonywaniu kopii dokumentów. Dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z takiego rozwiązania jak http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow . Ponoć taki system usprawnia działanie firmy oraz organizcza koszta.

wojciech44333

Postautor: wojciech44333 » 20 lis 2018, o 08:39

Tak naprawdę to ja nie wiem czy to jest dobry pomysł na biznes. Jakbym był pewny to bym napisał inaczej.

mariuszc
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszc » 27 lis 2018, o 11:44

Nie ma sprawdzonych sposobów na biznes. Trzeba znaleźć niszę i zapotrzebowanie rynku na produkt/usługę.

Kamil12

Postautor: Kamil12 » 29 lis 2018, o 14:16

Każdy biznes jest inny, ponieważ realizowany jest w innej przestrzeni czasowej, lokalizacji, przez inne osoby, w oparciu o inne źródła finansowania itp. Oczywiście można się sugerować pewnymi rozwiązaniami wdrożonymi przez inne firmy, jeżeli widzimy że się sprawdzają. Każdorazowo trzeba jednak użyć dedukcji, by oddzielić ziarno od plewa i nie naciąć się na pozornie pewne rozwiązania. Należy pamiętać, iż w biznesie nie ma pewności, jest tylko prawdopodobieństwo. Szczegółowy, bezpłatny poradnik w zakresie przygotowania biznes planum można znaleźć tutaj >> Jak przygotować biznes plan
dofinansowanie z Urzędu Pracy - najnowsze informacje, wzory biznes planów, oraz doradztwo.

lukasz.grabiuk2

Postautor: lukasz.grabiuk2 » 3 gru 2018, o 06:00

Ja prowadzę swoją piekarnie i jestem zadowolony z dochodów . Rozwijamy się na tyle prężnie, że otworzyliśmy drugi lokal i właśnie dokupiłem meble na kuchnię od lhj.pl. Jeśli wkłada się w coś serducho i ciężko pracuje to się udaje. powodzenia!

mistas

Postautor: mistas » 11 gru 2018, o 21:26

Ciężko jednoznacznie wskazać sprawdzony sposób na biznes. Ja swoją działalność ciągnę od kilku lat i w ciągu tego okresu nauczyłem się chociażby samemu prowadzić księgowość, zaczynając od rozliczania pitu z programem https://www.podatnik.info/publikacje/pit, a kończąc na fakturach i wynagrodzeniach.

marcelina.kote

Postautor: marcelina.kote » 12 gru 2018, o 13:56

Każdy pomysł na biznes może być dobry. Trzeba mieć tylko porządny biznesplan.