Strona 1 z 1

Szkoła angielskiego w Warszawie

: 28 kwie 2017, o 13:39
autor: arturk
Witam. Szukam informacji w zakresie warszawskich szkół jezyka angielskiego. Jakie szkoły możecie polecić?

Re: Szkoła angielskiego w Warszawie

: 28 kwie 2017, o 13:59
autor: Doniec
Szkół jest sporo W zasadzie Twoja satysfakcja z nauki będzie zależała konkretnie od nauczyciela na jakiego trafisz. Niemniej mogę Ci polecić szkołę, do której chodzę już od dwóch lat i z której jestem zadowolony; empikschool.com
Jest to szkoła Empik. W ciągu tych dwóch lat moja zdolnosć mówienia po angielsku znacznie wzrosła. Jeśli zależy Ci jednak konkretnie na angielskim prawniczym polecam dowiedzieć się na miejscu czy prowadzą takie biznesowe kursy.

Re: Szkoła angielskiego w Warszawie

: 1 maja 2017, o 21:21
autor: promot
Korzystałem ze szkoły Empik w Warszawie i mogę powiedzieć jedno, że są bardzo dobrzy w tym co robią.

Re: Szkoła angielskiego w Warszawie

: 19 cze 2017, o 13:31
autor: Kubuski
Ja na kurs z języka angielskiego chodziłem do Pi School. Zajęcia wybrałem sobie w sobotę. Dwa semestry i sam jestem z siebie dumny. Bardzo podszkoliłem się w języku. Po wakacjach mam zamiar nadal chodzić na zajęcia i może uda mi się zrobić certyfikat B2 ;)

Re: Szkoła angielskiego w Warszawie

: 20 lip 2017, o 19:02
autor: grazka00
Ja ze swojej strony mogę ci polecić zajęcia w Lincolnie http://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/kurs-angielskiego-cambridge-english-exams/ . Nauczyciele mają świetne podejście do ucznia . Zajęcia są ciekawe i różnorodne :) Spróbuj może tutaj :)

Re: Szkoła angielskiego w Warszawie

: 24 wrz 2018, o 23:07
autor: Gardian
Angielski wcale nie jest taki trudny :D Podstaw można bez problemu nauczyć się samemu. Ja właśnie tak zrobiłam z językiem hiszpańskim- większości słówek i fraz nauczyłam się siedząc w domu. Po prostu pobrałam sobie na telefon aplikację z https://play.google.com/store/apps/deta ... .vocapp.es i rozpoczęłam naukę hiszpańskiego. Poświęcałam na to dość sporo czasu i już po tygodniu umiałam zamówić jedzenie po hiszpańsku! :D