Szkoła angielskiego w Warszawie

arturk

Szkoła angielskiego w Warszawie

Postautor: arturk » 28 kwie 2017, o 13:39

Witam. Szukam informacji w zakresie warszawskich szkół jezyka angielskiego. Jakie szkoły możecie polecić?

Doniec

Re: Szkoła angielskiego w Warszawie

Postautor: Doniec » 28 kwie 2017, o 13:59

Szkół jest sporo W zasadzie Twoja satysfakcja z nauki będzie zależała konkretnie od nauczyciela na jakiego trafisz. Niemniej mogę Ci polecić szkołę, do której chodzę już od dwóch lat i z której jestem zadowolony; empikschool.com
Jest to szkoła Empik. W ciągu tych dwóch lat moja zdolnosć mówienia po angielsku znacznie wzrosła. Jeśli zależy Ci jednak konkretnie na angielskim prawniczym polecam dowiedzieć się na miejscu czy prowadzą takie biznesowe kursy.

promot
Kontaktowanie:

Postautor: promot » 1 maja 2017, o 21:21

Korzystałem ze szkoły Empik w Warszawie i mogę powiedzieć jedno, że są bardzo dobrzy w tym co robią.

Kubuski

Postautor: Kubuski » 19 cze 2017, o 13:31

Ja na kurs z języka angielskiego chodziłem do Pi School. Zajęcia wybrałem sobie w sobotę. Dwa semestry i sam jestem z siebie dumny. Bardzo podszkoliłem się w języku. Po wakacjach mam zamiar nadal chodzić na zajęcia i może uda mi się zrobić certyfikat B2 ;)

grazka00

Postautor: grazka00 » 20 lip 2017, o 19:02

Ja ze swojej strony mogę ci polecić zajęcia w Lincolnie http://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/kurs-angielskiego-cambridge-english-exams/ . Nauczyciele mają świetne podejście do ucznia . Zajęcia są ciekawe i różnorodne :) Spróbuj może tutaj :)