Postawienie namiotu magazynowego

kasiama

Postawienie namiotu magazynowego

Postautor: kasiama » 25 wrz 2018, o 16:59

Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj http://pronamiot.pl/index.php/kiedy-prz ... agazynowy/ , znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie.

witecka

Re: Postawienie namiotu magazynowego

Postautor: witecka » 11 paź 2018, o 13:59

Czy taki namiot magazynowy jest trwały? Obawiam się, że z tym mógłby być problem. Jak już się na coś zdecydować, to lepiej zainwestować i postarać się, aby to było dobrej jakości. To samo tyczy się urządzeń - ja polecam terminale mobilne, które sprawdzą się dosłownie w każdym magazynie.

sikora

Re: Postawienie namiotu magazynowego

Postautor: sikora » 18 paź 2018, o 11:28

Taki magazyn musisz też odpowiednio wyposażyć. Na pewno trzeba na to wszystko spojrzeć od strony BHP. Bardzo ważne są oznaczenia BHP więc mogą Ci się na przykład przydać znaki nieupoważnionym wstęp wzbroniony sklep. Nie zawsze chcemy aby pracownicy wszędzie nam zaglądali.