Strona 1 z 2

Elektroniczny obieg dokumentów

: 5 paź 2014, o 12:08
autor: kajek
Czy stosujecie w swoich firmach tego typu rozwiązania? Czy faktycznie przyczyniają się one do poprawy wydajności i obniżenia kosztów prowadzenia działalności?

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

: 6 paź 2014, o 08:14
autor: jmal
kajek pisze:Czy stosujecie w swoich firmach tego typu rozwiązania? Czy faktycznie przyczyniają się one do poprawy wydajności i obniżenia kosztów prowadzenia działalności?Jak najbardziej. Przed wszystkim masz kontrolę nad całą dokumentacją. Możesz w każdej chwili, z każdego komputera połączonego do sieci odszukać to co jest Ci aktualnie potrzebne. Jest to też pewnego rodzaju oszczędność - nie musisz przeznaczać majątku na wydruki, archiwa itd.
Na rynku jest kilka wyróżniających się systemów do elektronicznego obiegu dokumentów - np optymalizujfirme.pl/ - ostateczne koszta uzależnione są od indywidualnych potrzeb klienta - proponuję dopytać.

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

: 7 paź 2014, o 18:37
autor: longval
Tylko pamiętajcie o tym, żeby zlecić audyt bezpieczeństwa, bo w razie czego jest więcej problemów niż pożytku z elektronicznego obiegu.

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

: 1 gru 2014, o 10:58
autor: Gladius
W dobie cyfryzacji uważam ,że jest to jak najbardziej przydatne w firmie.
Jeżeli np firma korzysta z zamówień publicznych to w przypadku kontroli czy też audytu to bardzo ułatwia życie.

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

: 15 maja 2017, o 12:37
autor: mkrupa
Witajcie,
potrzebuję wdrożyć do swojej firmy program, który będzie posiadał funkcję elektronicznego obiegu dokumentów. Czy ktoś z Was mógłby mi jakiś polecić? Dopowiem, że jest to duża działalność, licząca pracowników w setkach.

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

: 29 wrz 2017, o 21:05
autor: konsool
Na pewno jest to tańsze niż papierowy.

____________
Pozdrawiam
Student prawa z wyboru
Fotograf http://www.sandra-kuba.pl z pasji

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

: 11 sty 2018, o 11:09
autor: kolos
W ogóle warto jest postawić na księgowość online. To duże ułatwienie i ja się cieszę, że się na to zdecydowałem https://6krokow.pl/porownanie-programow ... ur-online/

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

: 16 kwie 2018, o 15:46
autor: Ertopig22
Według mnie taki obieg dokumentów jest narażony na kradzież.

_____________________________
pendrivy-reklamowe.com

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

: 21 lip 2018, o 14:32
autor: marek859
Nawiązując do poprzedniego komentarza, to uważam, że taki elektroniczny obieg dokumentów może być jak najbardziej bezpieczny, ale pod warunkiem, że skorzysta się z najlepszej firmy, która będzie się na tym znała. Uważam, że warto podjąć współpracę z https://www.baseline.pl/ Elektroniczny obieg dokumentów sprawi, że wszystko będzie lepiej uporządkowane.

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

: 25 sie 2018, o 14:54
autor: Kazia
Uważam, że to bardziej bezpieczne niż normalny obieg dokumentów.
Jakie macie doświadczenie z audytem finansowym w firmie? Czy organizujecie to sobie sami czy może korzystacie z usług firm takich jak ta http://www.glc.pl/audyt Tak sobie myślę, że chyba lepiej żeby robił to ktoś nie związany z naszą firmą, zupełnie obcy. Wtedy audyt powinien być przeprowadzony w sposób idealny, tym bardziej, że firma GLC jest bardzo doświadczona.