Szkolenia BHP w firmie

MariuszW

Szkolenia BHP w firmie

Postautor: MariuszW » 2 lip 2014, o 14:40

Poszukuję dobrej firmy oferującej e-learningowe szkolenia BHP, ponieważ pod koniec sierpnia kończy się ważność okresowych szkoleń w mojej firmie. Przejrzałem dużą liczbę ofert i zaciekawiła mnie platforma szkoleniowa oferowana przez e-specjalistabhp.pl/. A poza tym spotkałem się w Internecie z pozytywną opinią na ich temat. Czy ktoś z Was korzystał z ich oferty? Jak oceniacie jakość szkoleń? Nie chcę decydować się na szkolenia w formie wykładów, ponieważ mam wielu pracowników spoza kraju, dlatego ciężko byłoby zorganizować coś takiego.

Krystian32145

Re: Szkolenia BHP w firmie

Postautor: Krystian32145 » 4 lip 2014, o 15:28

Witaj. Miałem styczność z tymi szkoleniami online. Moim zdaniem to będzie dobre rozwiązanie dla Ciebie. Użytkownicy kursu otrzymują 30-dniowy dostęp do platformy. Kurs zawiera 5 lekcji, po których by uzyskać potwierdzenie zakończenia szkolenia należy napisać test i otrzymać min 60% pozytywnych odpowiedzi. Szkolenia w formie e-learningowej nie odbiegają poziomem od wykładów, a są wygodne dla użytkowników. Na E-specjalistaBHP masz możesz także skorzystać z narzędzia e-dokumenty, dzięki któremu poprowadzisz dokumentację z zakresu BHP. Wiem, że tę funkcję możesz przetestować za darmo przez tydzień :)

Shee

Postautor: Shee » 25 sie 2014, o 10:41

W czerwcu zaczęłam nowa pracę i jednym z pierwszych elementów było szkolenie BHP on-line właśnie z e-specjalisty. Przyznam szczerze, że było bardzo ok, na koniec był test - ale jak czytało się z uwagą to nie było problemów z rozwiązaniem i uzyskaniem pozytywnego wyniku ;)

frunfun

Postautor: frunfun » 25 sie 2014, o 13:10

Takie szkolenia się naprawdę przydają. Sam będę musiał coś takiego zafundować swoim pracownikom

nielog

Postautor: nielog » 8 wrz 2014, o 15:25

Osobiście mogę polecić szkolenia elearningowe w zakresie BHP w elearning-24.pl - szkolenia BHP online. Szkolenia przygotowane są zgodnie z rozporządzeniem dot. szkoleń BHP, przygotowane na profesjonalnej platformie e-learningowej oraz przede wszystkim bardzo przystępne cenowo.

ski42

Postautor: ski42 » 8 wrz 2014, o 19:18

Krystian32145 pisze:Witaj. Miałem styczność z tymi szkoleniami online. Moim zdaniem to będzie dobre rozwiązanie dla Ciebie. Użytkownicy kursu otrzymują 30-dniowy dostęp do platformy. Kurs zawiera 5 lekcji, po których by uzyskać potwierdzenie zakończenia szkolenia należy napisać test i otrzymać min 60% pozytywnych odpowiedzi. Szkolenia w formie e-learningowej nie odbiegają poziomem od wykładów, a są wygodne dla użytkowników. Na E-specjalistaBHP masz możesz także skorzystać z narzędzia e-dokumenty, dzięki któremu poprowadzisz dokumentację z zakresu BHP. Wiem, że tę funkcję możesz przetestować za darmo przez tydzień :)

Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić. Pracownicy lepiej przyswajają wiedzę na tradycyjnych szkoleniach. Warto więc powierzyć prowadzenie szkoleń specjaliście ds. BHP. Na pewno zrobi to lepiej, a my jako pracodawcy będziemy mieli czyste sumienie. Oczywiście problem czasem polega na tym, że nasz BHPowiec nie ma na to czasu. Można mu pomóc kupują np. pakiet programów BHP Wydawnictwa Forum. "Prezentacje szkoleniowe z zakresu BHP i PPOZ"

Magdalena_Fiz

Postautor: Magdalena_Fiz » 25 wrz 2014, o 10:51

Wydaje mi się, że wiąże się to tylko z dodatkowymi kosztami i wcale nie jest tak, że tradycyjne szkolenia przynoszą lepsze efekty. Wiem, po sobie, że lepiej szła mi nauka poprzez e-learning niż poprzez wysłuchiwanie wykładów. Po za tym moim skromnym zdaniem, jest to znacznie dogodniejsze finansowo rozwiązanie dla pracodawców, a pracownikom daje większą swobodę. Z tego co czytałam w artykule e-specjalistabhp.pl/artykuly/news,76,jakie-sa-formy-i-metody-szkolen-bhp.html , takie szkolenia mogą być wykorzystywane w wielu branżach, nawet w służbie zdrowia.

Pinek

Postautor: Pinek » 1 gru 2014, o 14:19

Ja się zgadzam ze ski24 szkolenia BHP zdecydowani lepiej przeprowadzić w wersji standardowej, a materiałów jest naprawdę dużo, że nawet jak w firmie nie ma bardzo dobrego behapowca to i tak można temu podołać. Wiele osób boi się kwesti związanych z prowadzeniem dokumentacji związanej ze szkoleniem i dlatego ucieka do jakiś firm, a to też błąd - bezpłatnie aktualne druki szkoleń w zakresie BHP do tego bez problemu można znaleźć materiały w postaci filmów i można stworzyć naprawdę bardzo merytoryczne i zgodne z przepisami szkolenie bez pośrednictwa firm zewnętrznych a co za tym idzie w sposób dużo tańszy.

mateusz90
Kontaktowanie:

Postautor: mateusz90 » 15 gru 2014, o 13:27

W każdej firmie powinno zostać przeprowadzone szkolenie solidnie. Na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać...

frunfun

Postautor: frunfun » 29 gru 2014, o 02:45

Jest to wymóg i nie ma zmiłuj:)