Szkolenia BHP w firmie

ewelinasek

Re: Szkolenia BHP w firmie

Postautor: ewelinasek » 11 sty 2018, o 11:54

W sumie dobry kurs online to bardzo podobnie jak siedzenie i wysłuchanie tylko wykładu o bhp.

olek.kowal

Postautor: olek.kowal » 12 sty 2018, o 14:27

Tak myślę, że przez online nie będą zrealizowane wszystkie usługi bhp, chociaż od nas zależy, co potrzebujemy.

Keha08

Postautor: Keha08 » 17 sty 2018, o 00:24

Mam zdecydowanie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać, nic ująć...
w ciszy koło czwartej nad ranem słyszałem, jak powoli rosną korzenie samotności...

bialyk

Postautor: bialyk » 22 sty 2018, o 15:25

ewelinasek pisze:W sumie dobry kurs online to bardzo podobnie jak siedzenie i wysłuchanie tylko wykładu o bhp.

Otóż to! Myślę, że w przypadku zawodów biurowych, kursy BHP on-line są dobrym rozwiązaniem. Jeżeli chodzi o prace fizyczne, to lepiej, żeby te szkolenia odbywały się na miejscu pracy.

ZbuJacek

Postautor: ZbuJacek » 23 lut 2018, o 15:57

Z jedną różnicą, że nie można zadać pytania prowadzącemu takie szkolenie bhp.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2018, o 22:08 przez ZbuJacek, łącznie zmieniany 1 raz.

AkukuBernard

Postautor: AkukuBernard » 23 maja 2018, o 21:23

Jestem zdania, że jeśli robić szkolenie bhp to raz a dobrze.

Albercik23

Postautor: Albercik23 » 16 lip 2018, o 15:47

My mieliśmy takie szkolenie w firmie (robione przez firmę https://oszomega.eu/ z Zabrza zdaje się byli) i uważam, że kurs BHP jest w każdej firmie potrzebny, chociażby po to, żeby sobie uzmysłowić pewne rzeczy i zwrócić na nie uwagę.

kasiama

Postautor: kasiama » 12 sie 2018, o 18:44

Jeśli dopiero otwieracie swój magazyn to polecam Wam odwiedzić stronę www.sklep.techemznaki.pl . Znajdziecie tam bardzo wiele elementów z zakresu BHP - między innymi różne znaki i oznaczenia. W każdej firmie takie oznaczenia są niezbędne i wymagane przez przepisy.

marek859

Postautor: marek859 » 24 sie 2018, o 06:56

Wymagania, co do szkoleń BHP raz na jakiś czas wzrastają, co sprawia, że pracownicy muszą być lepiej przeszkoleni. Od jakiegoś czasu staram się znaleźć jakieś dobre miejsce, które pomoże mi w przeprowadzeniu kursów BHP. Myślę, że ostatecznie zdecyduję się na https://pl-pl.facebook.com/BHPCenter/ ponieważ mają ciekawe opinie i wiem, że wiele osób w branży jest zadowolonych z ich usług.

krasucka

Postautor: krasucka » 7 lis 2018, o 12:27

W sieci mozna bardzo duzo naczytac sie o tematach zwiazanych z wyksztalceniem i studiami. Ludzie kombinuja na wszelkie mozliwe sposoby .. czesto podejmujac decyzje nie do konca trafne patrzac na dluzsza perspektywe. Najgorzej maja Ci dajacy sie zlapac na jakies dziwne, dopiero co powstale kierunki po ktorych nie mozna liczyc na zabezpieczenie finansowe swojej przyszlosci. Czytajac ten temat troche mnie oswiecilo .. wlasnie pojscie w kierunku technika BHP moze byc tym przyslowiowym "strzalem w dzisiatke". Pierwsze co zrobilam to zaczelam zbierac informacje na temat tego jak wlasciwie wyglada taka praca - wszystko szczegolowo jest opisane tutaj https://zak.edu.pl/aktualnosci/11635-zo ... szla-praca Biorac pod uwage, ze zawsze bedzie zapotrzebowanie na tego typu uslugi gdyz kazdego dnia powstaja nowe firmy .. to przyszlosc maluje sie bardzo optymistycznie. Moze ktos ma jakiegos znajomego po tym kierunku? Z pewnoscia informacje przydadza sie nam wszystkim :)