Szkolenie na Mazurach

czekoladowy15

Szkolenie na Mazurach

Postautor: czekoladowy15 » 21 paź 2018, o 20:45

Witam Forumowicze,
poszukuję miejsca z salami konferencyjnymi na organizację szkoleń, które nasza firma ma zorganizować dla naszych klientów (branża ubezpieczeniowa). Najlepiej, żeby było to w hotelu, ponieważ planujemy zrobić kilkudniowe szkolenie. Czy zna ktoś takie miejsce na Mazurach i może je polecić?

kasiama

Re: Szkolenie na Mazurach

Postautor: kasiama » 23 paź 2018, o 12:27

Świetne miejsce wybraliście, na Mazurach jest bardzo malowniczo :) Byłam tam już kilka razy, w różnych miejscach. Ogólnie masz dość duży przedział cenowy - możesz wybierać. Często korzystam z tego portalu, kiedy mam do przygotowania konferencje : http://www.namazurach.salekonferencyjne.pl/ . Od razu jest tam wiele ofert w jednym miejscu, na pewno coś dla siebie wybierzesz :)

palindrom

Postautor: palindrom » 23 paź 2018, o 12:42

Wszystkie szkolenia są ciekawe - zawsze można zdobyć cenne doświadczenie i poznać kogoś nowego :)

kasiama

Postautor: kasiama » 15 lis 2018, o 15:13

Decydujecie się czasem na udział w jakiś szkoleniach, które pomogłyby wam sie w jakiś sposób rozwinąć?Jeżeli tak to na jakie i gdzie? Mnie zainteresowały szkolenia dostępne tutaj https://www.high5.pl/ , wydaje mi się że warto było by zainwestować w rozwój samego siebie.

Anna K.

Postautor: Anna K. » 14 gru 2018, o 19:40

Jak wybieram się na konferencję na mazurach to zawsze mam nadzieję na to że zobaczę jezioro :) kilka miesięcy temu osobiście o to zadbałam. Otóż zorganizowałam konferencję kilkudniową w Jabłoń Lake Resort. Ach tamtejsze widoki... co zaś tyczy się sal konferencyjnych, to jest ich tam 6. Ja zarezerwowałam salę na 100 osób ale wiem, że jest tam również większa sala. Ta moja sala konferencyjna była bardzo dobrze wyposażona. Był ekran, projektor... wszystko bardzo profesjonalne i nowoczesne. Są i pokoje hotelowe do noclegu. Dokładnie 120 miejsc, także my pomieściliśmy się bez problemu. Zaplecze gastronomiczne, godne pochwały. Zupy dnia przechodziły same siebie. I choć sale konferencyjne naprawdę się spełniały i na pewno nie raz jeszcze zorganizuje tam szkolenie, to największe wrażenie zrobiły na mnie widoki iście mazurskie: jezioro, natura. Jeśli planujesz szkolenie dla osób z branży ubezpieczeniowej, to docenią oderwanie się od biurka i przyjemność podziwiania mazurskiej natury. Pozdrawiam.

catalina2411

Postautor: catalina2411 » 16 gru 2018, o 22:52

Jak na Mazurach to ja polecam Mikołajki Resort & Spa***. Nad jeziorem, o nazwie łatwej do zapamiętania, Kuchenka, w sumie niedaleko do Centrum Mikołajek. Z jednej strony znajduje się w samym centrum Mazur a z drugiej w super ciszy i spokojnej okolicy. Pokoje są bardzo wygodne i porządnie urządzone. Wyposażone są balkony, tv, biurko do pracy, lodówkę oraz super miękkie ręczniki i pachnące kosmetyki. Bardzo dobre śniadania, zarówno te zimne jak i ciepłe, strasznie mi smakowały. Jajecznica to naprawdę pospolite danie, a tu palce lizać! Dla kogoś kto lubi mocniejsze trunki jest Lobby Bar. Ogarniali konferencje dla znanych firm: Karcher, Budimex, wiem o widziałam loga tych firm w hotelu. Centrum Konferencyjne składa się z 7 sal konferencyjnych. Największa pomieści ponad 300 osób. Właśnie w niej mieliśmy zorganizowany nasz event. Dla mnie bardzo ważne było światło dzienne, tu z zaciemnieniem! Do tego oczywiście wyposażenie multimedialne i klimatyzacja. Duże i dobrze wyposażone spa. Jak najbardziej polecam.! Wrócimy tam jeszcze nie raz!

jjusti18

Postautor: jjusti18 » 20 gru 2018, o 16:00

A jakie planujecie zorganizować szkolenia? Bo, jeżeli chodzi o szkolenia bhp poznań to najlepiej wybrać ofertę http://www.bhp-falanga.pl/ . Z tego co wiem posiadają tam wszelkie zakres szkoleń, jakie pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom.

woliwola7

Postautor: woliwola7 » 24 gru 2018, o 13:31

Jak dla mnie klimatyzacja to podstawa ;) nie umiem przetrwać w lato bez niej. U mnie w kancelarii musi być zawsze na full. Niektórzy to twierdzą, że ja to tylko w lodówce siedzę ;)
Polecam ich - sklep.wentylatorownia.pl solidni i wszystko na czas