Jakie dobre szkolenia polecicie

bartlomiejb

Jakie dobre szkolenia polecicie

Postautor: bartlomiejb » 28 wrz 2018, o 14:46

Witam. Szukam aktualnie dobrych szkoleń rozwijających moje kompetencje biznesowe. Jakie szkolenia możecie polecić?
Całe nasze nieszczęście bierze się stąd, że nie umiemy sobie sami wystarczyć

arturk

Re: Jakie dobre szkolenia polecicie

Postautor: arturk » 30 wrz 2018, o 09:40

Dużo tutaj zależy od tego w jakij zawodzie pracujemy oraz od tego jakie konkretnie kompetencje nas interesują. Co bedzie dla nas w przyszłości przydatne. Nie powinniśmy wybierać szkolenia, które nie jest chociaż po częsci zwiazane z tym co wykonujemy.Szkoda marnować swojego czasu i swoich pieniędzy.

Dla osób w biznesie polecam dwa szkolenia
językowe
oraz z technik negocjacji - nie kazdy rodzi się skutecznym negocjatorem, a takich umiejętności jak najbardziej mozna się nauczyć. https://ibd.pl/szkolenie-otwarte/zaawan ... egocjacje/

Banak

Postautor: Banak » 16 paź 2018, o 19:26

Od niedawna dopiero zaczynam swoją przygodę w bankowości i windykacji, patrząc na to jaka wiedzę maja moi współpracownicy czułam się trochę jakbym dzieliła nas duża przepaść jeśli chodzi o doświadczenie, trochę pokierowana ta myślą postanowiłam się wybrać na szkolenie z dzięki temu nabrałam pewności siebie i z współpracownikami dzielimy się wiedza. A tu znajdziecie to szkolenie na którym byłam https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,wi ... kucja.html :)

Serafka

Postautor: Serafka » 17 paź 2018, o 14:56

A co polecilibyście dla faceta, który kocha sport i motoryzację? Będzie miał trochę wolnego w przyszłym miesiącu i bardzo chciał wykorzystać ten czas konstruktywnie, na naukę nowych umiejętności.

maniek5

Postautor: maniek5 » 17 paź 2018, o 15:58

Jeżeli o mnie chodzi, to już od dawna chodzi za mną takie szkolenie rajdowe. Może i jemu tego rodzaju pomysł się spodoba?

investfor

Postautor: investfor » 18 paź 2018, o 09:29

Szkolenie powinno mieć związek z wykonywanym zawodem, tym czym się interesujesz lub co chcesz robić. Takie szkolenia mogą służyć do przebranżowienia. Musisz sam określić co ma dać ci takie szkolenie i iść w tym kierunku.

Bertyl555

Postautor: Bertyl555 » 24 paź 2018, o 19:17

Chciałbym Wam polecic serdecznie profesjonalne szkolenia dla firm, negocjacje szkolenia high5, które obejmują wszystkie dziedziny biznesu. Firma działa w branzy nieprzerwanie od 2006 roku z ogromnym powodzeniem. Uwazam, ze warto skorzystac z pomocy specjalistów, poniewaz owocnie spędzony czas zawsze przynosi efekty.

Gardian

Postautor: Gardian » 30 paź 2018, o 17:51

Przede wszystkim jeśli ktoś z Was planuje założyć własną działalność lub jeśli już ją prowadzi proponuje zapoznać się z podatkami, które obowiązują. Najlepiej skorzystać ze specjalnie przygotowanych szkoleń podatkowych. Jeśli wybieram się na szkolenia to zawsze z https://akademialtca.pl/. Znam osoby, które je organizują i są przygotowywane na wysokim poziomie.

rysan

Postautor: rysan » 31 paź 2018, o 14:21

aktualnie jest dostęp do wielu dobrych szkoleń tak więc ciężkomi będzie konkretnie doradzić

kasiama

Postautor: kasiama » 15 lis 2018, o 15:21

Z jakich szkoleń najczęściej zdarzyło wam się korzystać? W ogóle inwestujecie w takie rzeczy by jeszcze bardziej się rozwijać? Jezeli tak to, może popatrz na high5.pl - szkolenia otwarte Warszawa . Już od jakiegoś czasu zbieram się do tego by skorzystać właśnie z takich szkoleń, które pomogą się jeszcze bardziej rozwijać.