Strona 1 z 1

Organizacja szkolenia woj. podkarpackie

: 8 cze 2018, o 08:09
autor: czekoladowy15
Chciałabym zorganizować szkolenie połączone z konferencją gdzieś w okolicach Rzeszowa. Szukam więc w tym celu dobrej sali konferencyjnej. Goście zjadą się tutaj z całej Polski więc muszę ich też zakwaterować. Dlatego ważnym jest dla mnie, aby obiekt dysponował dużą ilością miejsc noclegowych.

Re: Organizacja szkolenia woj. podkarpackie

: 11 cze 2018, o 14:48
autor: kasiama
A czy macie jakieś konkretne wymagania co do tej sali konferencyjnej? Całkiem istotny jest na przykład fakt, ile osób będzie zaproszonych. A jeśli planujecie spać na miejscu to musicie znaleźć hotel, który dysponuje odpowiednią ilością miejsc. Tego typu informacje znajdziecie tutaj: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/podkarpackie/. Jest to bardzo wygodna porównywarka tego typu obiektów, idealne narzędzie dla kogoś, kto zajmuje się organizacją takich eventów jak konferencje czy szkolenia. Kilka kliknięć - i widzimy porównanie najlepszych obiektów w okolicy. Wybieramy województwo i przeglądamy hotele. Prawda, że jest to proste? Sami dopasujecie odpowiedni obiekt do Waszych wymagań - poczytajcie o tym, ile który ma miejsc noclegowych.

Re: Organizacja szkolenia woj. podkarpackie

: 12 cze 2018, o 08:42
autor: kowalczyq
W województwie podkarpackim na pewno uda Ci się coś ciekawego znaleźć. Obiektów jest bardzo wiele - wystarczy zajrzeć do porównywarki i zapoznać się z ofertami. W Baranowie Sandomierskim jest świetny Zespół Zamkowo-Parkowy, moim zdaniem warto się z nim bliżej zapoznać.

Re: Organizacja szkolenia woj. podkarpackie

: 13 cze 2018, o 08:45
autor: sikora
W województwie podkarpackim jest przecież wiele świetnych miejsc, w których można zorganizować konferencję i zakwaterować gości. Rzuć okiem na przykład na Blue Diamond Active SPA w Trzebownisku - święty spokój, goście odpoczną, zrelaksują się. A przy okazji przyjdą na konferencję :)

Re: Organizacja szkolenia woj. podkarpackie

: 29 cze 2018, o 20:43
autor: Kazia
Uważam, że nie ma to jak Gdańsk, a tam jest firma, która zajmuje sie organizacja eventów w Gdańsku i okolicy. Firma bardzo rzetelna, nazywa sie event concept. Nie trzeba martwić sie o nic, ponieważ wszystko załatwiają, kompleksowo, łącznie ze sprzetem. Event concept zajmuje sie organizacja eventów w Gdańsku od wielu lat a opinie o nich słyszałam same pozytywne.

Re: Organizacja szkolenia woj. podkarpackie

: 5 lip 2018, o 08:20
autor: bogdan998
Moim zdaniem organizacja szkoleń w województwie Podkarpackim się nie opłaca. Najlepiej szkolenia się organizuje w Gdańsku.